تام هالند از شروع داستان فیلم Spider-Man: No Way Home می‌گوید

17 آذر 1400 - 14:05
فیلم Spider-Man: No Way Home

تام هالند در مصاحبه خود از شروع داستان فیلم Spider-Man: No Way Home گفته است.

طرفداران دیگر نیاز نیست تا نگران خط زمانی فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) باشند چراکه بنابر گفته‌های تام هالند (Tom Holland)، شروع این فیلم، ادامه صحنه پس از تیتراژ پایانی فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه (Spider-Man: Far From Home) خواهد بود.

در صحنه پس از تیتراژ فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه، جی جونا جیمسون با بازی جی کی سایمونز (J. K. Simmons) هویت مرد عنکبوتی را برای تمام جهانیان آشکار کرد. او توسط میستریو با بازی جیک جیلنهال (Jake Gyllenhaal) قانع شده بود که مرد عنکبوتی یک شرور است.

قبلا طرفداران می‌دانستند که این فیلم جدید قرار است به پیامدهای آشکار شدن هویت پیتر پارکر بپردازد اما اکنون و بنابر صحبت‌های تام هالند، هیچ فاصله زمانی بین داستان دو فیلم وجود ندارد و فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، از همان صحنه پایانی فیلم قبلی شروع خواهد شد.

کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر استودیو مارول نیز در همین رابطه گفته است:

فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست بلافاصله پس از اتفاقات فیلم قبلی شروع خواهد شد. این چیزی بود که ما از همان ابتدا برای آن برنامه‌‌ریزی کرده بودیم. پیتر پارکر باید به مدرسه بازگردد و با هرج و مرج و دوگانگی دست و پنجه نرم کند.

فیلم مرد عنکبوتی جدید با حضور شرورانی از فیلم‌های قبلی مرد عنکبوتی خواهد بود. در این فیلم، آلفرد مولینا (Alfred Molina) در نقش دکتر اختاپوس، ویلم دفو (Willem Dafoe) در نقش گرین گابلین، جیمی فاکس (Jamie Foxx) در نقش الکترو، توماس هیدن چرچ (Thomas Haden Church) در نقش سندمن و ریس ایفانس (Rhys Ifans) در نقش لیزارد حضور خواهند داشت.

تمام این شروران از فیلم‌های قبلی مرد عنکبوتی هستند و از همین رو، شایعات بسیاری در مورد حضور توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) در این فیلم وجود دارند اما این موضوع تایید نشده و در برخی موارد، تکذیب شده است. کارگردانی فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست توسط جان واتس (Jon Watts) انجام شده است.

منبع: کولایدر

MEYSAMB300Spider-Mah04

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید