عنوان Returnal احتمالا گزینه‌های ذخیره سازی بیشتری دریافت کند

بازی Returnal

پس از استقبال بالای طرفداران نسبت به آخرین به‌روزرسانی که امکان ذخیره‌ی موقت بازی Returnal را فراهم می‌کرد، احتمالا گزینه‌های ذخیره سازی بیشتری اضافه شوند.

تقریبا در ابتدای سال جاری میلادی بود که عنوان نسل بعدی Returnal به صورت انحصاری توسط استودیوی هوس‌مارک (Housemarque) توسعه داده و منتشر شد. حقیقتا، این بازی یک عنوان به شدت سرگرم کننده و با مکانیک‌هایی جالب بود و ترکیبی از یک بازی شوتر با داستانی نسبتا عجیب را در یک چرخه‌ی روگ لایک ارائه می‌داد. این عنوان موفق شد تا شهرت زیادی پیدا کند و منتقدان زیادی آن را پسندیدند و نمرات بالایی هم گرفت. با این همه، تجربه‌ی آن برای همه خوشایند نبوده و برخی از گیمرها از سخت بودن بیش از حد آن گفته‌اند.

عناصر روگ لایک در این عنوان در ابتدا کاملاً سخت بودند و هیچ حالت ذخیره‌ای هم نداشتند. با این حال، در نهایت این مشکل با انتشار یک به‌روزرسانی بزرگ برای کسانی که زمان یا حوصله‌ی تجربه‌ی طولانی‌مدت Returnal را نداشتند، کمی آسان‌تر شد و امکان ذخیره‌ی موقت برای این بازی ایجاد گردید.

بازی Returnal

هری کروگر (Harry Krueger)، کارگردان این بازی، و میکائیل هاوری (Mikael Haveri)، مدیر بخش بازاریابی، هر دو در گفتگو با رسانه‌ی ادج (EDGE) گفته‌اند که پس از دریافت پاسخ مثبت طرفداران به به‌روزرسانی اخیر که اجازه‌ی ذخیره کردن را می‌دهد، احتمالا به زودی گزینه‌های بیشتری برای ذخیره سازی به این عنوان افزوده خواهند شد. هاوری در این رابطه گفت:

هوس‌مارک ممکن است در آینده امکانات و گزینه‌های بیشتری برای ذخیره سازی گیمرها به بازی Returnal اضافه نماید.

مشخص نیست که چه گزینه‌هایی قرار است برای ذخیره سازی به این عنوان اضافه شود، اما با این همه، می‌توان گفت که احتمالا قرار است تا با این کار گیمرهای بسیار بیشتری نسبت به قبل جذب این بازی شوند و آن را تجربه نمایند.

عنوان Returnal هم اکنون برای پلتفرم پلی استیشن 5 در دسترس قرار دارد. هنمچنین، در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی این بازی را به قلم مهدی ملکی از اینجا مطالعه نمایید.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در این رابطه چیست؟ آیا تا به حال این بازی را تجربه کرده‌اید یا خیر؟ نظرات و تجربیات خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید.

DARKSIRENBahramsonyStarmanفرهادmohsenj74MEYSAMB300alinerd2Wild RageKuros
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید