سه بازیگر دیگر به فصل دوم سریال The Wheel of Time پیوستند

17 آذر 1400 - 09:10
سریال The Wheel of Time

تولید فصل دوم سریال The Wheel of Time در جریان است و به تازگی، سه بازیگر دیگر به جمع بازیگران آن اضافه شده‌اند.

جمع بازیگران فصل دوم سریال چرخ زمان (The Wheel of Time) بزرگ‌تر شده است. بنابر گزارش‌ها، گای رابرتس (Guy Roberts)، آرناس فداراویسیوس (Arnas Fedaravicius) و گرگ چیلینگیرین (Gregg Chillingirain) سه بازیگری هستند که به جمع بازیگران فصل دوم سریال چرخ زمان اضافه شده‌اند.

آرناس فداراویسیوس بیشتر برای نقش‌آفرینی در سریال آخرین پادشاهی (The Last Kingdom) سرویس آنلاین نتفلیکس شناخته می‌شود. او در سریال چرخ زمان نقش یک جنگجوی شیناران به نام مسما دگر را بازی خواهد کرد. گرگ چیلینگیرین نقش لرد اینگتار از خاندان شینووا را بازی خواهد کرد. گای رابرتس نیز نقش یک کهنه‌سرباز شینارانی به نام اونو نومشتا را به تصویر خواهد کشید.

سریال چرخ زمان بر اساس مجموعه رمانی به همین نام است. این مجموعه رمان شامل چهارده کتاب فانتزی است. اتفاقات این سریال و کتاب‌ها در جهانی رخ می‌دهد که جادو وجود دارد و تنها افراد خاصی اجازه دسترسی به آن را دارند. سریال داستان شخصی به نام مورین با بازی رزمند پایک (Rosamund Pike) را دنبال می‌کند. او عضو گروهی به نام آیزسدای است. او پنج نفر را پیدا می‌کند که بنابر پیش‎‌گویی‌ها، یکی از آن‌ها دراگون جدید خواهد بود.

راف جودکینز (Rafe Judkins) وظیفه اقتباس از این کتاب‌ها را در دست داشته است. دیگر بازیگران فصل دوم سریال چرخ زمان که در فصل اول آن حضور داشته‌اند شامل دنیل هنی (Daniel Henney)، جاشا استرودوفسکی (Josha Stradowski)، مارکوس رادرفورد (Marcus Rutherford)، مادلین مدن (Madeleine Madden)، زوئی رابینز (Zoë Robins) و آلوارو مورته (Álvaro Morte) است.

نقش مت کاتن که در فصل اول سریال چرخ زمان توسط بارنی هریس (Barney Harris) بازی شده است، در فصل دوم توسط دونال فین (Dónal Finn) به تصویر کشیده خواهد شد. سریال چرخ زمان حدود شش ماه قبل از پخش فصل اول آن برای فصل دوم تمدید شده بود. پخش فصل اول سریال همچنان در جریان است و قسمت‌های آن روزهای جمعه از سرویس آنلاین آمازون پرایم عرضه می‌شوند.

منبع: کولایدر

MEYSAMB300

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید