تیزر جدید سریال Halo منتشر شد

17 آذر 1400 - 07:50
سریال Halo

تیزر جدیدی از سریال Halo منتشر شده که نیم نگاهی از جوخه اسپارتان را به نمایش می‌گذارد.

سرویس پارامونت پلاس تیزر جدیدی برای سریال هیلو (Halo) منتشر کرده است. سریال هیلو بر اساس بازی‌های ویدیویی به همین نام است. اتفاقات این سریال در مورد جنگی میان فرماندهی فضایی ملل متحد و نژاد بیگانه‌ای به نام کاوننت است که در آینده‌ای دور و در قرن بیست و ششم میلادی در جریان است.

سریال هیلو بر روی داستان کاراکتر مستر چیف تمرکز دارد و سفر او در مبارزه با بیگانه‌ها و بازگرداندن صلح به کهکشان را به تصویر می‌کشد. پابلو شرایبر (Pablo Schreiber) قرار است نقش مستر چیف را در این سریال به تصویر بکشد.

دیگر بازیگران سریال نیز شامل ناتاشا مک‌الهون (Natascha McElhone)، چارلی مورفی (Charlie Murphy)، جن تیلور (Jen Taylor)، شابانا ازمی (Shabana Azmi)، بوکیم وودبین (Bokeem Woodbine)، کیت کندی (Kate Kennedy)، ناتاشا کولزاک (Natasha Culzac)، یرین ها (Yerin Ha) و بنتلی کالو (Bentley Kalu) است.

سریال هیلو قرار بود تا از شبکه شوتایم پخش شود و فصل اول آن ده قسمت داشته باشد اما در نهایت، این سریال قرار است در سال 2022 میلادی از سرویس آنلاین پارامونت پلاس عرضه گردد. کایل کیلن (Kyle Killen) و استیون کین (Steven Kane) مدیران اجرایی سریال هیلو هستند.

به تازگی تیزری برای سریال هیلو منتشر شده که جوخه اسپارتان را به نمایش در می‌آورد. این تیزر همچنین تایید کرده که تریلر سریال هیلو قرار است در این آخر هفته در مراسم جوایز بازی 2021 پخش شود. در زیر می‌توانید این تیزر را مشاهده یا دانلود کنید.

گرچه این تیزر اطلاعات زیادی در مورد داستان و همچنین خود سریال به نمایش نمی‌گذارد اما نیم نگاهی از این سریال بزرگ و با بودجه زیاد را نشان می‌دهد. بنابر گزارش‌ها، این سریال در سال 2019 میلادی حدود 40 میلیون دلار هزینه داشته و تا پایان تولید آن نزدیک به 200 میلیون دلار برای ده قسمت فصل اول آن هزینه شده است.

منبع: اسکرین رنت

ChiefStarmanmollypophalkerBlacksaman1100Sami 227alinerd2MEYSAMB300REZA_OXDARKSIRENPlaystation Tاینسایدر استخونیP.morganRyderBombsam
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید