ایمی پاسکال از فیلم Venom 3 می‌گوید

16 آذر 1400 - 21:00
فیلم Venom 2

ایمی پاسکال، تهیه‌کننده مشهور کمپانی سونی و فیلم‌های مرد عنکبوتی، از وضعیت ساخت فیلم Venom 3 گفته است.

ایمی پاسکال (Amy Pascal) از وضعیت ساخت فیلم ونوم 3 (Venom 3) گفته است. دومین فیلم ونوم با عنوان ونوم: بگذارید کارنیج بیاید (Venom: Let There Be Carnage) در ماه اکتبر سال جاری میلادی عرضه شده بود.

ایمی پاسکال علاوه بر تهیه‌کنندگی فیلم ونوم (Venom) در سال 2018 میلادی، تهیه‌کنندگی فیلم‌های دیگری همچون انیمیشن مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی (Spider-Man: Into the Spider Verse) در سال 2018، فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه (Spider-Man: Far From Home) در سال 2019 و فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) در سال 2021 را در دست داشته است.

فیلم ونوم: بگذارید کارنیج بیاید، در ماه اکتبر اکران شد و توانست تا عملکرد بسیار شگفت‌انگیز و قابل قبولی در گیشه داشته باشد. این فیلم تا ماه نوامبر موفق به فروش جهانی 400 میلیون دلاری شده است. کمپانی سونی در حال آماده شدن برای اکران فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، است و احتمال می‌رود تا به پرفروش‌ترین فیلم مرد عنکبوتی تا به امروز تبدیل شود.

انتظار می‌رود که این فیلم جدید مرد عنکبوتی در اولین هفته اکران خود روی پرده سینماهای آمریکا به فروش 190 تا 250 میلیون دلاری دست پیدا کند. به تازگی، تهیه‌کننده ایمی پاسکال در مصاحبه جدید خود، از وضعیت فیلم ونوم 3 گفته است. او در صحبت‌های خود بسیار احتیاط کرده و مستقیما ساخت این فیلم را تایید نکرده است.

او در مصاحبه خود گفته است که این فیلم در مرحله برنامه‌ریزی قرار دارد. او اظهار داشته:

در حال حاضر، ما در حال برنامه‌ریزی برای فیلم ونوم 3 هستیم اما در کل، بیشتر تمرکز خود را قرار دادیم تا مخاطبان را تشویق کنیم تا برای دیدن فیلم جدید مرد عنکبوتی به سینماها بیایند.

به دنبال صحنه پس از تیتراژ فیلم ونوم: بگذارید کارنیج بیاید، مطمئنا کمپانی سونی به دنبال آن است تا ونوم را وارد دنیای بزرگ‌تری کند و با وجود موفقیت این فیلم، احتمال ساخت سومین فیلم ونوم نیز بسیار زیاد است.

منبع: اسکرین رنت

مرد ریش دار نامرئییوحان1100هادی صفاییآرین
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Paprika گفت:

  با تمام احترام فیلم ونوم 2 فاجعه بود!! یعنی رسما جاده خاکی بود
  تنها نقاط قوت فیلم بازی فوق العاده عالی تام هاردی بود (واقعا خیلی سخته ارتباط برقرار کردن با شخصیت خیالی ! و تام به نحو احسن انجامش داده ) + صحنه پس از تیتراژ همین .
  بقیه چیزا واقعا ضعیف بود
  با اینکه متای ونوم 1 حدود 20 تا کمتر از این یکی شده بود اما به نظر من فیلم قوی تر و بهتری بود.
  امیدوارم سونی سرعقل بیاد و این فیلمو با درجه R بده

  مرد ریش دار نامرئیPcMasterAlieathGG.WP.EZ.WINیوحان
 • MahDiAr گفت:

  آخه ونوم با درجه بالای ۱۳ سال؟
  تخخخخخ

  مرد ریش دار نامرئییوحان