سومین تریلر فیلم Spider-Man: No Way Home هفته آینده پخش می‌شود

16 آذر 1400 - 20:45
فیلم Spider-Man: No Way Home

بنابر گزارش‌ها، سومین تریلر فیلم Spider-Man: No Way Home قرار است در هفته آینده منتشر شود.

تنها هفت روز دیگر تا اکران فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) روی پرده سینماها مانده است و گزارش‌های تازه حاکی از آن هستند که سومین تریلر فیلم قرار است در هفته آینده منتشر شود.

کمپانی سونی و مارول همچنان به دنبال آن هستند تا در این روزهای پایانی، تبلیغات بیشتری برای این فیلم انجام دهند و از همین رو، کلیپ‌ها، تیزرها و پوسترهای متعددی برای این فیلم منتشر می‌کنند. اکران فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست در کشور انگلیس دو روز زودتر از اکران آن در سینماهای آمریکا خواهد بود.

از آنجا که زمان اندکی تا اکران این فیلم روی پرده سینماها باقی مانده است، بسیاری از افراد فرض را بر این گذشته‌اند که تریلر دیگری برای این فیلم مورد انتظار منتشر نخواهد شد اما ظاهرا، کمپانی سونی و مارول به دنبال آن هستند تا سومین تریلر این فیلم را هفته آینده میلادی منتشر کنند.

در وب سایت هیئت رتبه‌بندی فیلم‌های بریتانیا، پستی منتشر شده که بر طبق آن، تریلر جدید هفته آینده منتشر خواهد شد و حدود دو دقیقه مدت زمان آن خواهد بود. البته باید توجه داشت که این تریلر جدید ممکن است ترکیبی از بخش‌های دو تریلر قبلی فیلم را به نمایش در بیاورد. این احتمال نیز وجود دارد که این تریلر، یک تریلر متفاوت و با همان صحنه‎‌های تریلر قبلی مختص پخش در کشور انگلیس باشد.

از آنجا که فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، قرار است در برخی از کشورها در تاریخ 15 دسامبر سال 2021 میلادی اکران شود، انتشار تریلری کاملا جدید برای این فیلم، حرکتی عجیب از سوی کمپانی مارول و سونی خواهد بود. با این حال، باید تا هفته بعد منتظر ماند و دید که آیا تریلر جدیدی منتشر خواهد شد یا نه.

منبع: اسکرین رنت

متأثر گشتهUbisoft,EA,Rockstar,Tell Taleali_pcgamer7732

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید