تریلر فصل دوم سریال Raised By Wolves

14 آذر 1400 - 16:22
سریال Raised By Wolves

سرویس اچ‌بی‌او مکس، تریلری برای فصل دوم سریال Raised By Wolves منتشر کرده است.

تریلر منتشر شده برای فصل دوم سریال بزرگ‌شده توسط گرگ‌ها (Raised By Wolves) نشان می‌دهد که ربات‌ها نیز می‌توانند خصوصیات انسانی داشته باشند. فصل اول این سریال علمی-تخیلی و هیجانی در ماه سپتامبر سال 2020 میلادی از سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس عرضه شده بود.

این سریال توسط ریدلی اسکات (Ridley Scott) تولید شده است. این کارگردان برجسته، دو قسمت فصل اول سریال را خودش کارگردانی کرده است. سریال بزرگ‌شده توسط گرگ‌ها داستان دو ربات انسان‌نما به نام مادر و پدر را دنبال می‌کند که وظیفه مراقبت از یک کلونی انسانی در سیاره دیگری را بر عهده دارند.

سریال بزرگ‌شده توسط گرگ‌ها با بازی آماندا کالین (Amanda Collin)، ابوبکر سلیم (Abubakar Salim)، وینتا مک گراث (Winta McGrath)، نیام الگار (Niamh Algar)، تراویس فیمل (Travis Fimmel)، جوردن لوگرن (Jordan Loughran) و فلیس جیمیسون (Felix Jamieson) است.

سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس تریلری برای فصل دوم سریال بزرگ‌شده توسط گرگ‌ها منتشر کرده و اعلام نموده که پخش فصل دوم از تاریخ 3 فوریه سال 2022 (پنجشنبه 14 بهمن 1400) شروع خواهد شد. این تریلر به این موضوع می‌پردازد که ربات‌ها می‌توانند تغییر پیدا کنند اما در عین حال، خطراتی از تبدیل شدن آنها به انسان را به تصویر می‌کشد.

در فصل دوم سریال بزرگ‌شده توسط گرگ‌ها، مادر و پدر به یک کلونی بی‌دین در منطقه گرمسیری سیاره کلپر 22 بی می‌پیوندند. آنها همچنان به دنبال آن هستند تا از شش فرزندان خود در مقابل خطرات مختلف محافظت نمایند. به نظر می‌رسد که فصل دوم سریال قرار است تمام عناصر فصل اول را داشته باشد. ظاهرا، همه چیز بزرگ‌تر و پر تنش‌تر شده است. با این وجود، تصمیم اینکه این فصل نسبت به فصل قبلی بهبود داشته یا خیر، تصمیمی است که مخاطبان سریال باید بگیرند.

بازیگرانی که در این فصل به جمع بازیگران سریال اضافه شده‌اند شامل پیتر کریستوفرسون (Peter Christoffersen)، سلینا جونز (Selina Jones)، مورگان سانتو (Morgan Santo)، جیمز هاکنس (James Harkness)، کیم انگلبرشت (Kim Engelbrecht) و جنیفر ساینگ (Jennifer Saayeng) است.

منبع: اسکرین رنت

Mehran.BaMEYSAMB300
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید