کشتارهای خونین در تریلر فیلم Texas Chainsaw Massacre

14 آذر 1400 - 13:17
فیلم Texas Chainsaw Massacre

کمپانی نتفلیکس، تریلری برای فیلم Texas Chainsaw Massacre منتشر کرده است.

فیلم کشتار با اره‌برقی در تگزاس (Texas Chainsaw Massacre) دنباله فیلمی به همین نام محصول سال 1974 میلادی است. کمپانی نتفلیکس تریلری برای این فیلم جدید منتشر کرده است. فیلم کشتار با اره‌برقی در تگزاس، اثری اسلشر و کلاسیک به کارگردانی توبی هوپر (Tobe Hooper) بوده است.

نقش صورت چرمی این فیلم را مارک برنهام (Mark Burnham) به تصویر کشیده است. اتفاقات فیلم جدید کشتار با اره‌برقی در تگزاس، سال‌ها پس از اتفاقات فیلم اول رخ می‌دهند و برای مدت‌ها است که کسی در مورد صورت‌ چرمی چیزی نشنیده است. این فیلم جدید، هفت دنباله قبلی این مجموعه را نادیده گرفته است و دنباله مستقیمی برای فیلم اصلی محسوب می‌شود.

در فیلم جدید کشتار با اره‌برقی در تگزاس، قرار است به جدال میان صورت چرمی و سالی هاردستی، بازمانده فیلم اول، پرداخته شود. اولون فوئر (Olwen Fouéré) نقش سالی را در این فیلم به تصویر خواهد کشید. این فیلم همانند فیلم اصلی دارای رده سنی R خواهد بود.

کارگردانی این فیلم جدید را دیوید بلو گارسیا (David Blue Garcia) در دست داشته و فیلم‌نامه آن را کریس توماس دلوین (Chris Thomas Devlin) قلم زده است. دیگر بازیگران این فیلم شامل السی فیشر (Elsie Fisher)، سارا یارکین (Sarah Yarkin)، مو دانفورد (Moe Dunford)، آلیس کریج (Alice Krige)، جیکوب لاتیمور (Jacob Latimore)، نل هادسون (Nell Hudson)، جسیکا آلین (Jessica Allain)، سم داگلاس (Sam Douglas)، ویلیام هوپ (William Hope) و جولیون کوی (Jolyon Coy) است.

تریلر منتشر شده برای فیلم کشتار با اره‌برقی در تگزاس، صورت چرمی را نشان می‌دهد که بار دیگر، اره‌برقی خودش را به دست می‌گیرد و سعی در کشتن چندین جوان دارد. در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده یا دانلود نمایید.

فیلم کشتار با اره‌برقی در تگزاس قرار است در تاریخ 18 فوریه سال 2022 میلادی (جمعه 29 بهمن 1400) روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شود.

منبع: کولایدر

DARKSIRENMEYSAMB300مرد ریش دار نامرئی1100

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید