تریلر و تصاویر انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse

14 آذر 1400 - 10:58
انیمیشن مرد عنکبوتی: سرتاسر دنیای عنکبوتی (Spider-Man: Across the Spider-Verse)

اولین تریلر رسمی از انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse منتشر شده است.

انیمیشن مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی (Spider-Man: Into the Spider-Verse) در سال 2018 میلادی اکران شد و بینندگان را با شخصیت مایلز مورالز با صداپیشگی شامیک مور (Shameik Moore) آشنا کرد. این انیمیشن همچنین، مخاطبان را با بحث مولتی ورس آشنا نمود.

دنباله‌ای این انیمیشن برای مدتی است که در حال توسعه بوده است. بنابر گزارش‌های تازه، این انیمیشن جدید دو قسمتی خواهد بود و به طور جداگانه اکران خواهند شد. اولین تریلر رسمی از انیمیشن مرد عنکبوتی: سرتاسر دنیای عنکبوتی (Spider-Man: Across the Spider-Verse) منتشر شده است که در زیر می‌توانید مشاهده یا دانلود کنید.

کارگردانی این انیمیشن را جواکیم دوس سانتوس (Joaquim Dos Santos)، کمپ پاورز (Kemp Powers) و جاستین کی تامپسون (Justin K. Thompson) در دست داشته‌اند. دیوید کالاهام (David Callaham)، فیل لرد (Phil Lord) و کریس میلر (Chris Miller) نیز فیلم‌نامه آن را قلم زده‌اند.

در این دنباله، علاوه بر مایلز مورالز، کاراکترهای پیتر پارکر با صداپیشگی جیک جانسون (Jake Johnson) و گوئن استیسی با صداپیشگی هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld) حضور خواهند داشت. علاوه بر این، این دنباله قرار است به معرفی کاراکتر جسیکا درو یا اسپایدر وومن با صداپیشگی ایسا را (Issa Rae) بپردازد.

انیمیشن مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی در سال 2018، اولین فیلم از مرد عنکبوتی بود که به موضوع مولتی ورس پرداخت و به موفقیت بسیار زیادی در میان منتقدان و همچنین مخاطبان دست پیدا کرد. دنباله آن تحت عنوان انیمیشن مرد عنکبوتی: سرتاسر دنیای عنکبوتی، نیز قرار است بیشتر به این موضوع بپردازد و کاراکترهای بیشتری از جهان مرد عنکبوتی را به نمایش بگذارد.

انیمیشن مرد عنکبوتی: در سرتاسر دنیای عنکبوتی، قرار است در تاریخ 7 اکتبر سال 2022 میلادی (جمعه 15 مهر سال 1401) روی پرده سینماها اکران گردد. بخش دوم این انیمیشن در حال توسعه است و هنوز تاریخ اکرانی برای آن مشخص نشده است. علاوه بر انتشار این تریلر که صحنه‌های آغازین این انیمیشن را به نمایش می‌گذارد، کمپانی سونی چندین تصویر نیز از آن منتشر کرده است.

منبع: کولایدر

Ubisoft,EA,Rockstar,Tell TaleMEYSAMB300متأثر گشتهیوحانsamanBlack Knightalinerd2Spider-Mah04mollypopETERNAL_MAN (از بن بازگشته)Skull

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Spider-Mah04 گفت:

  هایپم بیشتر شد از اینکه این قسمت دو بخشیه! همه اینا به کنار خیلی خوشحالم که مردعنکبوتی 2099 رو توی یه فیلم بالاخره میبینیم, میگل اوهرا/ مردعنکبوتی 2099 یکی از باحال ترین شخصیتای دنیای ماروله به نظر من و داستانایی که پیتر دیوید برای کمیک های این شخصیت مینویسه فوق العادس, به نظرم واقعا حیفه یه اقتباس خفن از این شخصیت نبینیم!

  mollypopUbisoft,EA,Rockstar,Tell Talealinerd2Playstation Tیوحان
 • alinerd2 گفت:

  ایول (:
  قسمت اولش واقعا فوق العاده بود،خیلی منتظر قسمت بعدی ام،اون هم با حضور اسپایدرمن 2099 (:

  Ubisoft,EA,Rockstar,Tell TaleیوحانsamanSpider-Mah04
 • RDR2 گفت:

  سلطان اسپایدی
  سرور سینما گیم کارتون انیمیشن کتاب و…….

  Ubisoft,EA,Rockstar,Tell Tale
 • Arad.R گفت:

  ببخشید دوستان اگه میشه جواب بدین.
  چرا بازی حالت ترد پرسن نداره؟

  Ubisoft,EA,Rockstar,Tell Taleیوحان
 • Nikator1383 گفت:

  بشدت جالب بود،من فک میکنم نیازی نبود این قضیه جهان های موازیو ادامش بدن چون پایانش کامل بود میتونستن داستان های مایلز با سایر ویلن هارو بزارن.
  در کل تریلر خیلی خیل باحالی بود
  سوال:چرا مرد عنکبوتی ۲۰۹۹ میخواست مایلز رو جرواجر کنه؟این برام جذاب بود😁

  Ubisoft,EA,Rockstar,Tell Talealinerd2Spider-Mah04
  • Spider-Mah04 گفت:

   راستش فک نکنم میخواست جرواجرش کنه، به نظرم داشت سعی میکرد مایلزو از یه چیزی دور کنه، چون از اونجایی که شروع میشه میبینیم مایلز داره وارد یه دنیای دیگه میشه خودش تنهایی و خیلی هم گیجه بعد میگل( اسپایدرمن 2099) میاد میگیرتش تا وارد یه دنیای دیگش کنه بعدشم بازم پرتش میکنه، به نظرم یکی افتاده دنبال مایلز تو دنیا های موازی و میدونه یه چیزی هم مایلز داره برا همین میگل میخواد هی اونو وارد دنیا های دیگه کنه تا از اون یارو دور تر شه، امکانش هم هس مورلان یا یکی دیگه از اعضای خانواده وارثان باشه اون یارو! (وارثان توی دستان اصلی دنیای عنکبوتی مثل یه خانواده خون آشامی بودن که برای زنده موندن باید حتما از انرژی عنکبوتا تغذیه میکردن، برای همین وارد دنیا های مختلف میشدن و تک تک مرد ها و زن های عنکبوتی رو میکشتن و ازشون تغذیه میکردن، با توجه به اینکه تو خود عنوان این تیزر اومده که ویلن خیلی تهدید آمیز که تا حالا هیچ کدوم از اسپایدی ها با این تهدید به این قدرتمندی مواجه نشدن، به نظر میتونه وارثان ، مخصوصا مورلان باشه!)

   Nikator1383Ubisoft,EA,Rockstar,Tell Talealinerd2