تریلر چپتر سوم Fortnite فاش شد؛ ورود مقتدرانه مرد عنکبوتی

13 آذر 1400 - 19:13

تریلر رسمی معرفی چپتر سوم بازی Fortnite از طریق کانال‌ لهستانی بازی به صورت زودهنگام فاش شده است. در این ویدیو شاهد تغییرات گسترده‌ای هستیم.

چندی پیش، یکی از حساب‌های رسمی عنوان Fortnite، به اشتباه تریلر رسمی چپتر سوم بازی را منتشر کرد که اطلاعاتی جدید از فصل اول چپتر سوم این عنوان به اشتراک می‌گذارد. با توجه به این ویدیو، اسکین Spider-Man به همراه دیگر شخصیت‌ها و جزیره‌ای جدید در قالب چپتر سوم ارائه می‌شوند.

با توجه به رابطه‌ی نزدیک دو کمپانی مارول (Marvel) و اپیک گیمز (Epic Games)، اضافه شدن شخصیت Spider-Man دور از ذهن نبود و پیش از پخش این تریلر، بسیاری از منابع داخلی از اضافه شدن این شخصیت به دنیای Fortnite خبر داده بودند. لازم به ذکر است که علاوه بر اسکین Spider-Man، قسمتی از شهر نیویورک که وقایع کمیک‌های این شخصیت در آن رخ می‌دهد نیز به بازی اضافه شده است. ما شاهد ساختمان Daily Bugle در نقشه‌ی جدید Fortnite هستیم. نقشه‌ی جدید این عنوان بسیار وسیع بوده و مناطق مختلفی نیز در آن وجود دارند.

علاوه بر شخصیت‌های جدید اضافه شده به این عنوان، با توجه به تریلر فاش شده، می‌توانید برخی از المان‌های جدید گیمپلی مانند تاثیر آب و هوا روی تجربه‌ی مخاطبین یا تغییر فیزیکی اجسامی مانند درختان را مشاهده کنید. منتشر شدن این تریلر باعث شد اطلاعات زیادی از چپتر سوم عنوان Fortnite فاش شود، اما به نظر می‌رسد که توسعه دهندگان برای آینده‌ی بازی Fortnite برنامه‌های بیشتری نیز داشته باشند.

TineoneplayamirSpider-Mah04Orhan gencebayMEYSAMB300RDR2
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید