ویدیوی پشت صحنه فیلم Extraction 2 با بازی کریس همسورث

13 آذر 1400 - 14:44
فیلم Extraction 2

کریس همسورث ویدیویی از پشت صحنه فیلم Extraction 2 منتشر کرده است.

ویدیوی تازه‌ای از پشت صحنه فیلم استخراج 2 (Extraction 2) منتشر شده است. در این ویدیو، کریس همسورث (Chris Hemsworth) به همراه کارگردان فیلم، سم هارگریو (Sam Hargrave) سوار بر قطاری در حال حرکت در مناطقی برفی هستند.

فیلمبرداری فیلم استخراج 2 در شهر پراگ شروع شده و کریس همسورث با انتشار این ویدیو، این خبر را اعلام کرده است. این ویدیوی منتشر شده از پشت صحنه فیلم استخراج 2، اولین روز فیلمبرداری را نشان می‌دهد. علاوه بر این، در این ویدیو به دو نکته کلیدی اشاره می‌شود.

اول اینکه بر خلاف فیلم اول استخراج که در کشور هند و تایلند فیلمبرداری شده، فیلم دوم در پراگ و در آب و هوای سرد و برفی است. در پایان فیلم اول استخراج، این طور به بیننده نشان داده شد که شخصیت ریک با بازی کریس همسورث مرده است اما ظاهرا او سرحال و زنده است. این ویدیو به این موضوع اشاره می‌کند که چطور شخصیت ریک از آن اتفاق جان سالم به در برده است.

فیلم استخراج در سال 2020 میلادی روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شده بود و در آن زمان، به یکی از پر بازدیدترین فیلم‌های نتفلیکس تبدیل شد. این فیلم بر اساس رمانی گرافیکی به نام Ciudad بوده است. از جمله نویسندگان این رمان می‌توان به آنده پارکس (Ande Parks) و برادران روسو (Joe and Anthony Russo) اشاره کرد.

کارگردانی فیلم استخراج را سم هارگریو بر عهده داشته است. او کارگردانی این دنباله را نیز در دست دارد. جو روسو نیز فیلم‌نامه این دنباله را قلم زده است. فیلمبرداری فیلم استخراج 2 به تازگی آغاز شده و با این حال، هنوز تاریخ پخشی برای آن اعلام نشده است. در ادامه می‌توانید این ویدیوی منتشر شده را مشاهده یا دانلود کنید.

منبع: کولایدر

MEYSAMB300ReversepointAmin
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید