مدت زمان فیلم Spider-Man: No Way Home مشخص شد + پوسترهای جدید

13 آذر 1400 - 13:44
فیلم Spider-Man No Way Home

پوسترهای جدیدی از فیلم Spider-Man: No Way Home منتشر و مدت زمان آن مشخص شده است.

دو پوستر تازه از فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man No Way Home) منتشر شده است. علاوه بر این، بنابر گزارش‌های تازه، مدت زمان این فیلم مشخص شده است. تنها چند هفته دیگر تا اکران این فیلم روی پرده سینماها باقی مانده است.

اولین پوستر منتشر شده برای این فیلم، پوستر آی‌مکس است که نسبت به پوسترهای قبلی، طراحی ساده‌ای دارد. در این پوستر، عبارت آی‌مکس به صورت بزرگ دیده می‌شود و در پس زمینه، مرد عنکبوتی مشاهده می‌شود که در حال تاب خوردن است و سعی دارد تا شهر نیویورک را در کنار یکدیگر نگه دارد.

پوستر دیگری که برای فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، منتشر شده، پوستری بین‌المللی است که لحظه آشکار شدن هویت او را به نمایش می‌گذارد. این پوستر، مرد عنکبوتی را در آب و هوای برفی شهر نیویورک به تصویر کشیده است. عبارت‌های “قاتل” و “دشمن کشور” را می‌توان در پس زمینه این پوستر مشاهده کرد که به مرد عنکبوتی نسبت داده شده‌اند.

علاوه بر انتشار این دو پوستر، مدت زمان فیلم مشخص شده است. بنابر گزارش‌های تازه، مدت زمان فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، حدود 2 ساعت و نیم خواهد بود. این مدت زمان نسبت به آثار دنیای سینمایی مارول زیاد است. در حقیقت، این فیلم، از لحاظ مدت زمان، سومین فیلم طولانی دنیای سینمایی مارول به شمار می‌رود.

این فیلم پس از فیلم انتقام‌جویان: پایان بازی (Avengers: Endgame) و فیلم اترنالز (Eternals)، در جایگاه سوم طولانی‌ترین فیلم‌های دنیای سینمایی مارول قرار گرفته است. انتظارات و شایعات بسیاری پیرامون فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، وجود دارند و همین، این فیلم را به مورد انتظارترین فیلم حال حاضر تبدیل کرده است.

فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، در تاریخ 17 دسامبر سال 2021 میلادی (26 آذر 1400) روی پرده سینماها اکران خواهد شد. در زیر می‌توانید پوسترهای منتشر شده برای این فیلم را مشاهده کنید.

فیلم Spider-Man No Way Home
فیلم Spider-Man No Way Home

منبع: سونی

Little∞GodSHadDelZeroFlochamiklovMEYSAMB300vitto corleoneSaman_hk

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید