نویسنده سریال Dunk and Egg پیش‌درآمد سریال بازی تاج و تخت مشخص شد

10 آذر 1400 - 10:44
سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones)

نویسنده سریال Dunk & Egg یکی از پیش‌درآمدهای احتمالی سریال بازی تاج و تخت مشخص شد.

نویسنده سریال دانک و اگ (Dunk & Egg) مشخص شده است. این سریال، یکی از پیش‌درآمدهای سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) به شمار می‌رود. حتی قبل از اینکه سریال بازی تاج و تخت در سال 2019 میلادی به پایان برسد، شبکه اچ‌بی‌او بسیار تمایل داشته تا آثار دیگری از دنیای بسیار گسترده نویسنده جورج آر آر مارتین (George R.R. Martin) را اقتباس کند.

در طی سال‌های گذشته، نسخه‌های فرعی متعددی در حال توسعه بودند اما تنها تعداد اندکی از آنها واقعا پیشرفت داشته‌اند. سریال شب طولانی (The Long Night) که در آن، نائومی واتس (Naomi Watts) نقش اصلی را بازی می‌کرده، پس از فیلمبرداری قسمت آزمایشی‌اش، دیگر پیشرفتی نداشته و به کل رها شده است.

پیش‌درآمد دیگری با مرکزیت خانواده تارگرین تحت عنوان خاندان اژدها (House of the Dragon)، به عنوان اولین نسخه فرعی سریال بازی تاج و تخت، قرار است سال آینده میلادی از شبکه اچ‌بی‌او پخش گردد. با وجود نزدیک شدن به پخش این سریال، شبکه اچ‌بی‌او همچنان در حال توسعه چهار نسخه فرعی دیگر است.

یکی از نسخه‌های فرعی، سریال دانک و اگ است که بر اساس رمان‌های داستان‌های دانک و اگ (Tales of Dunk & Egg) نوشته جورج آر آر مارتین است. توسعه این سریال از اوایل سال جاری میلادی شروع شده و اتفاقات آن حدود نود سال قبل از اتفاقات سریال بازی تاج و تخت رخ می‌دهد.

رمان‌های دانک و اگ (Dunk & Egg)

این رمان و سریال داستان ماجراجویی‌های شوالیه‌ای به نام دانک و اربابش اگ را بازگو می‌کند. اگ بعدا تبدیل به شاه وستروس تحت نام اگون پنجم تارگرین می‌شود. در طی این مدت، خبرهای اندکی از توسعه این سریال منتشر شده تا این که اکنون، اعلام شده که نویسنده این سریال مشخص شده است.

استیو کونارد (Steve Conrad) علاوه بر نوشتن داستان این سریال قرار است تهیه‌کننده اجرایی آن باشد. استیو کونارد در زمینه فیلم و سریال کارنامه درخشانی دارد و نوشتن داستان سریال پاتریوت (Patriot) و فیلم در جستجوی خوش‌بختی (The Pursuit of Happyness) با بازی ویل اسمیت (Will Smith) را در کارنامه دارد. او هنوز در مورد پیوستن به این سریال هیچ اظهار نظری نکرده است.

سریال دانک و اگ، یکی دیگر از نسخه‌های فرعی سریال بازی تاج و تخت است که موفق شده تا به مرحله استخدام نویسنده برسد. در ماه می سال جاری میلادی، اعلام شد آماندا سیگال (Amanda Segal ) قرار است نویسندگی سریال ده هزار کشتی (10,000 Ships)، یک نسخه فرعی دیگر را در دست داشته باشد.

این دو نسخه فرعی پیشرفت قابل قبولی داشتند. با این حال، نسخه فرعی 9 Voyages همچنان پیشرفتی نداشته است و در ماه ژوئیه سال جاری نیز اعلام شد که نسخه فرعی Flea Bottom دیگر در حال توسعه نیست.

منبع: اسکرین رنت

Amin
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید