حماسه جدید وایکینگ‌ها در اولین تصاویر از سریال Vikings: Valhalla

10 آذر 1400 - 08:19
سریال واکینگ‌ها: والهالا (Vikings: Valhalla)

کمپانی نتفلیکس اولین تصاویر از سریال Vikings: Valhalla را منتشر کرده است.

کمپانی نتفلیکس تصاویری تازه از سریال واکینگ‌ها: والهالا (Vikings: Valhalla) منتشر کرده که صحنه‌های مختلفی از این سریال درام و تاریخی را به نمایش می‌گذارد. علاوه بر این، نتفلیکس تاریخ پخش این سریال را نیز اعلام کرده است.

سریال واکینگ‌ها: والهالا، یک نسخه فرعی از سریال بسیار محبوب و تحسین‌برانگیز وایکینگ‌ها به شمار می‌رود. سریال وایکینگ‌ها با فصل ششم در دسامبر سال 2020 به پایان رسیده بود. اتفاقات سریال وایکینگ‌ها: والهالا حدود صد سال پس از اتفاقات پایان سریال وایکینگ‌ها را روایت می‌کند. این سریال داستان سه تن از مشهورترین وایکینگ‌های آن دوره را بازگو می‌نماید.

این سه وایکینگ مشهور، کاوشگر افسانه‌ای لیف اریکسون با بازی سم کورلت (Sam Corlett)، خواهرش و رهبر مذهبی فریدیس اریکداتر با بازی فریدا گوستاواسون (Frida Gustavsson) و شاهزاده جاه‌طلب هارالد سیگوردسون با بازی لئو سوتر (Leo Suter) هستند.

داستان این سریال در نقطه‌ای از تاریخ بازگو می‌شود که تنش‌ها میان وایکینگ‌ها و بریتانیا به نقطه جوش رسیده است. در میان تمام آشفتگی آنها بین اعتقادات قدیمی خود و مسیحیت، این سه نفر سفری را شروع می‌کنند که آنها را به آن سوی دریاها می‌برد که در آنجا باید برای بقاء و بدست آوردن شکوه مبارزه کنند.

سریال واکینگ‌ها: والهالا (Vikings: Valhalla)

مایکل هرست (Michael Hirst) و جب استوارت (Jeb Stuart)، خالقان سریال وایکینگ‌ها، در این سریال به عنوان تهیه‌کننده اجرایی حضور دارند. جب استوارت نیز مدیریت اجرایی سریال وایکینگ‌ها: والهالا را در دست دارد.

دیگر بازیگرانی که در سریال وایکینگ‌ها: والهالا حضور خواهند داشت شامل بردلی فریگارد (Bradley Freegard)، یوناس هاوکر یوهانسون (Jóhannes Haukur Jóhannesson)، دیوید اوکس (David Oakes)، لورا برلین (Laura Berlin)، کارولین هندرسون (Caroline Henderson) است.

نیلز آدرن پلو (Niels Arden Plev)، هانا کوئین (Hannah Quinn) و استیو سنت لجر (Steve Saint Leger) کارگردانی قسمت‌های فصل اول سریال وایکینگ‌ها: والهالا را در دست داشتند. استیو سنت لجر سابقه کارگردانی چندین قسمت از سریال اصلی وایکینگ‌ها را در کارنامه خود دارد.

فصل اول سریال وایکینگ‌ها: والهالا قرار است در تاریخ 25 فوریه سال 2022 (جمعه 6 اسفند 1400) روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شود. در زیر می‌توانید تصاویر منتشر شده از این سریال را مشاهده کنید.

منبع: کولایدر

StarmanPlayStation Studios PS5آرینP.morganDARKSIRENKuros
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید