آپدیت جدید بازسازی GTA: Trilogy مشکلات بسیاری را برطرف کرد

10 آذر 1400 - 01:46

جدیدترین به‌روزرسانی بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition امروز منتشر شد و بیش از ۱۱۷ باگ را برطرف خواهد کرد.

آپدیت ۱.۰۳ عنوان Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition، بسیاری از مشکلات حاضر در این سه‌گانه، از جمله غلط‌های املایی روی تابلوها و بارش بباران درون محیط بسته و حین کات‌سین‌ها را برطرف خواهد کرد. این به‌روزرسانی همچنین باعث می‌شود که در صورت پرواز در ارتفاع بالا محیط دیدتان توسط مه پوشیده شود.

این آپدیت، دومین به‌روزرسانی بزرگ است که برای این عنوان منتشر شده است. اولین آپدیت این اثر در ۲۹ آبان سال جاری (۲۰ نوامبر ۲۰۲۱) و همراه با بیانیه‌ی راکستار (Rockstar) منتشر شد. در این بیانیه، راکستار پذیرفت که بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition در وضعیتی بسیار دورتر از استانداردهای این شرکت عرضه شده است. می‌توانید بخشی از تغییرات بوجود آمده را در زیر مشاهده کنید.

  • بسیاری از غلط‌های نگارشی و املایی در قسمت‌های مختلف بازی، صحیح شدند.
  • مشکل بارش باران در درون محیط بسته و حین صحنه‌های سینمایی برطرف شد.
  • دوربین سینمایی به هر سه بازی اضافه شده است.
  • در رایانه‌های شخصی، مشکل استفاده از کنترل در صفحه‌ی باخت مرحله، برطرف شده است.
  • در رایانه‌های شخصی، مشکل ذخیره‌ی پیشرفت که برای بعضی از کابران رخ می‌داد، برطرف شد.
  • مشکلات اجرا و نمایش بازی روی صفحه نمایش‌های فوق عریض، برطرف شد.
  • مشکل ذخیره نشدن تغییرات بوجود آمده در تنظیمات گرافیک بازی، برطرف شده است.

برای مشاهده فهرست کامل مشکلات و باگ‌های حل شده، اینجا کلیک کنید.

این سه‌گانه ماه قبل و همراه با بسیاری از مشکلات از جمله وجود موسیقی‌های بدون مجوز در فایل‌های این بازی، عرضه شد. دو هفته پیش راکستار بابت وضعیت بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition از هوادارن عذرخواهی کرد و قول انتشار چندین به‌روزرسانی را برای این اثر داد که دومین آپدیت امروز عرضه شد.

عنوان Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition از حالا روی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی (از طریق لانچر راکستار گیمز) قابل دریافت است. همچنین این سه‌گانه در نیمه اول سال ۲۰۲۲ به iOS و Android می‌آید.

MEYSAMB300ETERNAL_MAN (از بن بازگشته)SniperآرینGhaderi64مرد ریش دار نامرئیmohammad reza gamerTang Haoshadowاینسایدر استخونیTlou part 2 game of the centuryمتأثر گشتهP.morganBombsamNikator1383ali_pcgamer7732PC gamer ;)

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید