تریلر زمان عرضه بخش داستانی Halo Infinite منتشر شد

9 آذر 1400 - 22:23
بیوم

ساعاتی پیش Xbox Game Studios در صفحه‌ی یوتوب خود تریلر رسمی زمان عرضه‌ی بخش داستانی بازی موردانتظار Halo Infinite را منتشر کرد.

با توجه به اینکه بخش چندنفره‌ی رایگان بازی در 15 نوامبر به مناسبت بیستمین سالگرد ایکس‌باکس عرضه شد، تریلر جدید Halo Infinite بر روی بخش داستانی آن تمرکز دارد.

طبق گزارش خبرگزاری‌های مختلف، ساعات آغازین کمپین Halo Infinite و برداشت‌های اولیه نشان می‌دهند که ترکیب گیم‌پلی سندباکس سنتی Halo با یک دنیای بزرگ و باز می‌تواند یک معجون عالی برای جدیدترین نسخه‌ی این سری باشد. همچنین عناصر سینمایی که در بازی‌های اخیر دیده می‌شدند هنوز در این بازی وجود دارند، اما آزادی و مقیاس آن در گیم‌پلی، لحظه به لحظه مانند یک بازگشت به Haloهای کلاسیک بانجی (Bungie) هستند.

Halo Infinite که در ابتدا برای عرضه در نوامبر 2020 برنامه ریزی شده بود، اکنون در تاریخ 8 دسامبر 2021 (۱۷ آذر ۱۴۰۰) برای ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

در پایان می‌توانید تریلر زمان عرضه‌ی بخش داستانی Halo Infinite را تماشا و دانلود کنید:

1100vergil2maxPlayStation Studios PS5ㄒ卄乇 Ҝ几丨Ꮆ卄ㄒChiefshadowFaridDARKSIRENalinerdAlirezaFlochamiklovOmid_FshOldman1973FanresidentevilETERNAL_MAN (از بن بازگشته)Ellie TerminatorHard gamerStarwarszeroKuros...Eternal...more

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید