همکاری 505 گیمز و سازنده Metroid Dread برای یک بازی جدید

9 آذر 1400 - 19:15

طبق اعلام 505 گیمز، این شرکت با سازنده Metroid Prime، مرکوری استیم، به منظور نشر و ساخت یک پروژه جدید همکاری می‌کند. در همین راستا، اطلاعات جدیدی منتشر شده است.

بازی جدید استودیوی مرکوری‌ استیم (MercurySteam) که توسعه‌ی عنوان تحسین شده‌ی Metroid Dread و همچنین سری Castlevania: Lords of Shadow را در کارنامه‌ی خود دارد، در حال حاضر با اسم رمز Project Iron شناخته می‌شود. این بازی اثری در سبک اکشن نقش‌آفرینی از دید سوم شخص است که وقایع آن در یک دنیای فانتزی تاریک روایت می‌شود. این بازی در تاریخی نامشخص برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

رافی و رامی گالانته، مدیران عامل کمپانی Digital Bros که در حقیقت شرکت مادر 505 گیمز محسوب می‌شود، در خصوص همکاری با استودیوی مرکوری استیم اظهار داشتند:

ما از همکاری با تیم مرکوری استیم که در طول سال‌های اخیر IPهای خارق‌العاده‌ی متعددی از جمله بازی موفق Metroid Dread را با مشارکت نینتندو خلق کرده است، هیجان‌زده هستیم. با دید خلاقانه و استعداد این استودیو و همچنین تجربه‌ی گسترده‌ی 505 گیمز، گیمرها می‌توانند یک بازی ویدیویی جذاب و با کیفیت را انتظار داشته باشند.

DARKSIRENT800PcMasterMahyarMsmSina Morganmasoud pc gamervitto corleonefarshadx
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید