جنیفر انیستون و کاترین هان به نمایش زنده The Facts of Life پیوستند

9 آذر 1400 - 17:18
جنیفر انیستون، کاترین هان

جنیفر انیستون و کاترین هان به همراه دو بازیگر دیگر قرار است در نمایش زنده The Facts of Life حضور داشته باشند.

نمایش زنده حقایق زندگی (The Facts of Life) قرار است تنها برای یک شب با حضور بازیگران برجسته برگزار شود. این نمایش بخشی از سریال Live in Front of a Studio Audience ساخته جیمی کیمل (Jimmy Kimmel) و نورمن لیر (Norman Lear) است. این سریال، برنامه‌ها و قسمت‌های کلاسیک از سریال‌های دیگر را به صورت زنده در جلوی مخاطبان به نمایش در می‌آورد.

در نمایش زنده حقایق زندگی، جنیفر انیستون (Jennifer Aniston) در نقش بلیر، گابریل یونیون (Gabrielle Union) در نقش توتی، آلیسون تولمن (Allison Tolman) در نقش ناتالی و کاترین هان (Kathryn Hahn) در نقش جو حضور خواهند داشت.

ان داود (Ann Dowd) نیز در نمایش زنده ضربه‌های متفاوت (Diff’rent Strokes)، در همان شب حضور خواهد داشت. جیمی کیمل در مورد گردهم آوردن این بازیگران برای این برنامه گفته است:

گروه بهتری از این را نمی‌توانم تصور کنم.

نمایش زنده حقایق زندگی در تاریخ هفت دسامبر سال 2021 (16 آذر 1400) از شبکه ان‌بی‌سی پخش خواهد شد. پس از این برنامه، نمایش زنده ضربه‌های متفاوت اجرا خواهد شد. در نمایش ضربه‌های دوم، جان لیثگو (John Lithgow) در نقش آقای دراموند و کوین هارت (Kevin Hart) در نقش آرنولد حضور خواهند داشت.

مجموعه Live in Front of a Studio Audience در بهار سال 2019 میلادی شکل گرفته است. در این برنامه، بازیگرانی همچون وودی هارلسون (Woody Harrelson)، وایولا دیویس (Viola Davis)، جیمی فاکس (Jamie Foxx) و مارتین شورت (Martin Short) قسمت‌های خاطره‌انگیزی از سیتکام All in the Family و The Jeffersons را بازسازی کردند.

منبع: هالیوود ریپورتر

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید