پوستر IMAX فیلم Spider-Man: No Way Home منتشر شد

9 آذر 1400 - 11:33

کمپانی سونی به‌تازگی از پوستر IMAX فیلم مورد انتظار خود با عنوان «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» رونمایی کرده‌ است.

در این پوستر می‌توان کاراکتر مرد عنکبوتی را در حالی که مشغول تاب خوردن در خیابان‌های شهر نیویورک است، مشاهده کرد.

علاوه بر این، با توجه شکل ساختمان‌ها در این پوستر، به نظر می‌رسد که کاراکتر مرد عنکبوتی در تصویر، در بعد دیگری با نام بعد آینه قرار داد.

داستان این فیلم در ادامه‌ی اتفاقات رخ داده در قسمت قبلی آن یعنی فیلم Spider-Man: Far from Home تعریف خواهد شد.

کاراکتر پیتر پارکر (مرد عنکبوتی) که در پایان قسمت قبلی این فرنچایز، هویتش توسط کاراکتر میستریو برای همگان آشکار شده بود، اکنون تصمیم گرفته که جهت کمک گرفتن و مخفی کردن دوباره‌ی هویت خود، به سراغ کاراکتر دکتر استرنج برود.

دکتر استرنج نیز برای کمک کردن به او، طلسمی را اجرا خواهد کرد تا هویت واقعی مرد عنکبوتی از ذهن مردم جهان پاک شود. متأسفانه طلسم اجرا شده توسط این کاراکتر با مشکل مواجه خواهد شد و این طلسم، در‌های مولتی‌ورس (چند جهانی) را به دنیای سینمایی مارول باز خواهد کرد و در این بین، شخصیت‌های شروری از دیگر دنیا‌ها به دنیای اصلی مرد عنکبوتی راه پیدا خواهند کرد.

فیلم Spider-Man: No Way Home قرار است بر روی اثرات آشکار شدن هویت مرد عنکبوتی بر روی زندگی شخصی‌ پیتر پارکر تمرکز داشته باشد. علاوه بر این، این فیلم به موضوع مولتی‌ورس (چند جهانی) نیز خواهد پرداخت.

نقش کاراکتر پیتر پارکر/مرد عنکبوتی را در این فیلم تام هالند (Tom Holland) و نقش کاراکتر دکتر استرنج را نیز بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) ایفا کرده‌اند.

از شخصیت‌های منفی حاضر در این فیلم نیز می‌توان به آلفرد مولینا (Alfred Molina) در نقش کاراکتر دکتر اختاپوس، جیمی فاکس (Jamie Foxx) در نقش الکترو، ویلم دفو (Willem Dafoe) در نقش گرین گابلین، توماس هیدن چرچ (Thomas Haden Church) در نقش سندمن و ریس ایفانز (Rhys Ifans) در نقش لیزارد اشاره کرد.

کاراکترهای دکتر اختاپوس، گرین گابلین و سندمن قرار است از سری فیلم‌های مرد عنکبوتی سم ریمی (Sam Raimi) و کاراکترهای الکترو و لیزارد نیز از سری فیلم‌های The Amazing Spider-Man در این فیلم حاضر شوند.

علاوه بر این، در چند ماه گذشته نیز شایعات بسیاری مبنی بر حضور توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) در این فیلم مطرح شده ولی با این حال، هنوز صحت این شایعات به صورت رسمی تائید نشده است.

این دو بازیگر تاکنون تمامی شایعات منتشر شده در این باره را رد کرده‌اند و گفته‌اند که هیچ‌کدام از این شایعات صحت ندارند.

در فیلم Spider-Man: No Way Home شاهد بازگشت بازیگران بسیاری خواهیم بود که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به زندیا (Zendaya) در نقش کاراکتر ام‌ جی، جیکوب باتالون (Jacob Batalon) در نقش ند، مریسا تومی (Marisa Tomei) در نقش می پارکر، جان فاورو (Jon Favreau) در نقش هپی هوگان، بندیکت وانگ (Benedict Wong) در نقش وانگ، تونی ریوولوری (Tony Revolori) در نقش فلش تامپسون و در نهایت انگوری رایس (Angourie Rice) در نقش بتی برانت اشاره کرد.

وظیفه‌ی هدایت این فیلم را مانند قسمت‌های قبلی‌اش، کارگردان مطرح هالیوودی با نام جان واتس (Jon Watts) بر عهده داشته است.

او این فیلم را براساس فیلم‌نامه‌ی به قلم درآمده توسط کریس مک‌کنا (Chris McKenna) و اریک سامرز (Erik Sommers) کارگردانی کرده است.

فیلم Spider-Man: No Way Home قرار است در تاریخ ۲۶ آذر ماه امسال (۱۷ دسامبر ۲۰۲۱)، به صورت انحصاری در سینماها به نمایش گذاشته شود.

پوستر IMAX منتشر شده برای این فیلم را می‌توان در ادامه تماشا کرد:

منبع: کولایدر

Little∞Godیوحانalinerd2vitto corleone
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید