هنری کویل به کار فیلم‌برداری صحنه‌هایش در فیلم Enola Holmes 2 پایان داد

9 آذر 1400 - 11:18

هنری کویل اخیراً با انتشار ویدیویی گفته که کار او با فیلم «انولا هولمز ۲» به پایان رسیده است.

پس از موفقیت قسمت اول این فیلم در شبکه اینترنتی نتفلیکس، این شبکه تصمیم گرفت به ساخت قسمت دوم‌ آن نیز چراغ سبز نشان دهد. کمپانی نتفلیکس خبر ساخت قسمت دوم این فیلم را، در ماه مه سال جاری (اردیبهشت ماه) به صورت رسمی اعلام کرده است.

قسمت اول این فیلم، به روایت داستان خواهر جوان و بسیار باهوش شرلوک هولمز با نام انولا پرداخته است.

نقش کاراکتر انولا هولمز را در قسمت اول این فیلم، میلی بابی براون (Millie Bobby Brown) و نقش کاراکتر شرلوک هولمز را نیز هنری کویل (Henry Cavill) ایفا کرده‌اند.

هنری کویل اخیراً با انتشار ویدیویی در شبکه اجتماعی اینستاگرام اعلام کرده که کار فیلم‌برداری صحنه‌هایش در قسمت دوم این فیلم به پایان رسیده است.

متن صحبت‌های او در این باره را می‌توان در ادامه خواند:

امروز، آخرین روز حضور من در سر صحنه‌ی فیلم‌برداری قسمت دوم فیلم Enola Holmes بوده و کل روز به این فکر می‌کردم که در خانه بمانم و این ویدیو را درست نکنم ولی در نهایت تصمیم گرفتم که (برای دویدن) بیرون بیایم و بسیار خوشحال هستم که این کار را انجام داده‌ام.

قسمت اول این فیلم براساس سری کتاب‌های بسیار محبوب نوشته شده توسط نانسی اسپرینگر (Nancy Springer) با نام The Enola Holmes Mysteries ساخته شده است.

داستان این کتاب‌ها بر روی خواهر جوان و سرکش کاراکتر شرلوک هولمز با نام انولا تمرکز دارد که کارآگاه بسیار بااستعدادی می‌باشد و اغلب از برادران مشهور خود پیش‌دستی می‌کند.

قسمت اول فیلم Enola Holmes براساس جلد اول این این کتاب‌ها با نام The Case Of The Missing Marquess ساخته شده است.

کمپانی نتفلیکس هنوز هیچ‌گونه اطلاعاتی را از داستان قسمت دوم این فیلم منتشر نکرده است.

با این حداقل می‌دانیم که این فیلم نیز درست مانند قسمت اولش، براساس جلد دیگری از سری کتاب‌های The Enola Holmes Mysteries ساخته خواهد شد.

به غیر از میلی بابی براون و هنری کویل، از دیگر بازیگرانی که قرار است دوباره در قسمت دوم این فیلم به ایفای نقش بپردازند می‌توان به هلنا بونهام کارتر (Helena Bonham Carter) در نقش مادر کاراکتر انولا هولمز با نام یودوریا، عدیل اختر (Adeel Akhtar) در نقش لسترید، سوزان ووکوما (Susan Wokoma) در نقش ادیت و لوئیس پارتریج (Louis Partridge) در نقش توکسبری اشاره کرد.

بازیگران جدید حاضر در قسمت دوم این فیلم را نیز، دیوید تیولیس (David Thewlis)، شارون دانکن-بروستر (Sharon Duncan-Brewster)، هانا داد (Hannah Dodd)، ابی هرن (Abbie Hern)، گابریل تیرنی (Gabriel Tierney) و سرانا سو-لینگ بلیس (Serrana Su-Ling Bliss) تشکیل خواهند داد.

از کارهای قبلی این بازیگرها می‌توان به نقش‌آفرینی دیوید تیولیس در سری فیلم‌های بسیار محبوب Harry Potter، شارون دانکن-بروستر در فیلم علمی-تخیلی Dune، هانا داد در سریال درام Find Me in Paris، ابی هرن در سریال بریتانیایی The Pact، گابریل تیرنی در سریال کارآگاهی Endeavour و سرانا سو-لینگ بلیس در فیلم درام Belfast اشاره کرد.

وظیفه هدایت قسمت دوم این فیلم را نیز مانند قسمت اولش، کارگردانی با نام هری بردبیر (Harry Bradbeer) بر عهده خواهد داشت. از کارهای قبلی این کارگردان برنده‌ی جایزه امی، می‌توان به سریال تحسین شده‌ی Fleabag اشاره کرد.

وظیفه به قلم درآوردن فیلم‌نامه‌ی قسمت دوم این فیلم را نیز، نویسنده‌ای با نام جک تورن (Jack Thorne) بر عهده داشته است.

کمپانی نتفلیکس هنوز هیچ‌گونه تاریخی را برای پخش قسمت دوم این فیلم مشخص نکرده است.

ویدیو منتشر شده توسط هنری کویل در شبکه اجتماعی اینستاگرام را می‌توان از طریق این لینک تماشا کرد.

منبع: کولایدر

یوحان
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید