المان چندنفره به سری بازی‌های Cyberpunk و The Witcher اضافه خواهد شد

9 آذر 1400 - 09:59
Cyberpunk 2077

در اوایل سال 2021 بود که سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) پس از عرضه‌ی فاجعه‌بار Cyberpunk 2077 از برنامه‌های خود برای بخش چندنفره‌ی این عنوان صحبت کرد.

با این حال هم‌چنین اعلام شد که المان‌ها و مکانیک‌های چندنفره به صورت تدریجی به بخش‌های تک‌نفره‌ی این بازی‌ها اضافه خواهد شد. آدام کیشینسکی (Adam Kiciński)، مدیر عامل سی‌دی پراجکت رد، در جلسه‌ای با سرمایه‌گذاران این شرکت امروز بار دیگر بر این مهم تاکید کرد. او این بار افزود که هر دو فرنچایز مطرح سی‌دی پراجکت رد یعنی Cyberpunk و The Witcher در آینده میزبان بخش‌های چندنفره خواهند بود. البته این روند تدریجی بوده و سی‌دی پراجکت رد قصد دارد تا بیشتر در مورد این پروسه و نحوه‌ی اعمال آن به بازی‌های تک‌نفره یاد بگیرد:

ما برنامه داریم تا به صورت تدریجی به فرنچایزهای خود المان‌های چندنفره را اضافه کنیم. در حال حاضر نمی‌توانیم بگوییم که کدام فرنچایز اول دستخوش تغییر خواهد شد. با این حال از آزمایش اول خود برای یادگیری بیشتر استفاده خواهیم کرد. مرحله به مرحله می‌خواهیم درها را به سمت چندنفره باز کنیم.

در مورد Cyberpunk 2077 باید گفت که سی‌دی پراجکت رد هنوز برنامه‌های زیادی برای این بازی دارد. به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحای بیشتری برای امسال و سال بعدی برنامه‌ریزی شده است. هم‌چنین نسخه‌ی نسل نهمی Cyberpunk 2077 در سه‌ماهه‌ی اول 2022 منتشر خواهد شد. مسئله‌ای که برای نسخه‌ی نسل نهمی The Witcher 3: Wild Hunt هم صدق می‌کند. اخیرا کیشینسکی اعلام کرد که کار برروی نسخه‌های بعدی هر دو فرنچایز در سال 2022 به صورت هم‌زمان آغاز خواهد شد. پیش از انتشار Cyberpunk 2077 هم گفته می‌شد که استودیوی لهستانی کار برروی بازی بعدی فرنچایز The Witcher را آغاز کرده است.

بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر برروی ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، پلتفرم PC و سرویس استریم استدیا در دسترس است.

Screaming Demonmollypopbearer of the ashen undeadStarmanیوحانP.morganJavad Barshoeei
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید