کاور رمان جدید Frozen منتشر شد

9 آذر 1400 - 08:57
انیمیشن Frozen

کاوری برای رمان جدید Frozen به نام Polar Nights: Cast Into Darkness منتشر شده است.

انیمیشن یخ‌زده (Frozen) در سال 2013 میلادی به اکران در آمد و دنباله آن در سال 2019 میلادی عرضه شد اما همچنان مخاطبان جوان و بزرگسال شیفتگی بسیار زیادی نسبت به این داستان از ملکه برفی و خواهرش ملکه آرندل دارند.

رمان جدیدی از دنیای یخ‌زده تحت عنوان Polar Nights: Cast Into Darkness توسط ماری مانکوسی (Mari Mancusi) و جن کالونیتا (Jen Calonita) نوشته شده است. این رمان، توسط کمپانی دیزنی انتشار خواهد یافت. این رمان، آنا و السا را در برابر برخی از بزرگترین و ترسناک‌ترین افسانه‌های سرزمین خود قرار خواهد داد.

این رمان تازه، اتفاقات پس از انیمیشن یخ‌زده 2 را روایت می‌کند. این رمان، داستان آنا را دنبال می‌کند که در حال آماده شدن برای جشن شب‌های قطبی در آندرل می‌شود. او تا حدی برای این شب تلاش کرده که عزیزان و اطرافیانش به او پیشنهاد می‌کنند تا شبی را استراحت کند و به ملاقات خواهرش السا برود. او به همراه کریستوف، اولاف و سون به اعماق جنگل سفر می‌کند.

اما اتفاقات دیگری شروع به رخ دادن می‌کنند. پس از گفتن داستان‌های دورهمی در کنار آتش، اولاف به این باور می‌رسد که هیولاهای درون داستان‌های آنها واقعی هستند و کاری کردند تا همه افراد از جمله این دو خواهر، فراموش‌کار شوند. این دو خواهر سپس داستان دروگر را به یاد می‌آورند. این هیولا، خاطرات را می‌دزدد تا اعمال ناشایست خود را بپوشاند. حال، آنها باید قبل از اینکه همه مردم آرندل همه چیز را کامل فراموش کنند، حقیقت را پیدا کنند.

این رمان قرار است در تاریخ 19 ژوئیه سال 2022 میلادی عرضه شود. کاوری برای این رمان تهیه شده است که به تازگی منتشر شده که در زیر می‌توانید آن را مشاهده کنید.

Polar Nights: Cast Into Darkness

منبع: کولایدر

مینو فرجییوحانLittle∞GodMEYSAMB300

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید