فیلم جدید Magic Mike با بازی چنینگ تیتوم ساخته می‌شود

9 آذر 1400 - 08:32
آخرین رقص مجیک مایک (Magic Mike’s Last Dance)

چنینگ تیتوم قرار است بار دیگر نقش مایک لین را در فیلم جدید Magic Mike بازی کند.

سومین فیلم از فیلم‌های مجیک مایک تحت عنوان آخرین رقص مجیک مایک (Magic Mike’s Last Dance) ساخته می‌شود. چنینگ تیتوم (Channing Tatum) قرار است بار دیگر نقش مایک لین را به تصویر بکشد. کارگردانی این فیلم را استیون سودربرگ (Steven Soderbergh) در دست دارد و فیلم‌نامه آن را راید کارولین (Reid Carolin) قلم زده است.

این نویسنده و کارگردان هر دو مسئول ساخت فیلم اصلی مجیک مایک در سال 2012 میلادی بودند. فیلم آخرین رقص مجیک مایک قرار است به صورت انحصاری روی سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس عرضه شود. گرگوری جیکوبز (Gregory Jacobs)، کارگردان دومین فیلم این مجموعه، تهیه‌کننده این فیلم جدید خواهد بود.

دو فیلم ابتدایی مجموعه فیلم‌های مجیک مایک، به فروش سیصد میلیون دلاری در گیشه جهانی دست پیدا کرده بودند. این موفقیت سبب شکل‌گیری یک برنامه زنده به نام Magic Mike Live در سال 2017 میلادی شد. این برنامه زنده در ابتدا در لاس وگاس اجرا شد اما به سرعت گسترش یافت و در شهرهای لندن، برلین و استرالیا به نمایش در آمد.

به دنبال این برنامه زنده، یک نسخه فرعی از آن تحت عنوان Finding Magic Mike ساخته شده است. این، یک برنامه رقابتی و ریالیتی است که قرار است در تاریخ 16 دسامبر سال 2021 میلادی روی سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس عرضه شوند.

چنینگ تیتوم در مورد اعلام ساخت این فیلم گفته است:

هیچ کلمه‌ای برای توصیف هیجان من برای ساخت فیلم جدید مجیک مایک با استیون سودربرگ و راید کارولین و همچنین سرویس اچ‌بی‌او مکس وجود ندارد.

همکاری مجدد چنینگ تیتوم با تیم سازنده فیلم اول، جالب توجه است و مطمئنا تاثیر به سزایی در موفقیت آن خواهد داشت. هنوز تاریخ پخشی برای فیلم آخرین رقص مجیک مایک اعلام نشده است.

منبع: کولایدر

Amin

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید