بازی Vampire: The Masquerade – Swansong بار دیگر با تاخیر مواجه شد

9 آذر 1400 - 08:22

طبق اعلام استودیوی سازنده‌ی عنوان Vampire: The Masquerade – Swansong، این بازی بار دیگر با تاخیر مواجه شده است و در بهار سال آینده عرضه خواهد شد.

استودیوی بیگ بد ولف (Big Bad Wolf) با انتشار بیانیه‌ای در توییتر، اعلام کرد که بازی Vampire: The Masquerade – Swansong با تاخیر و در تاریخ 29 اردیبهشت 1401 (19 می 2022) منتشر خواهد شد. اثر مذکور پیش‌تر قرار بود در فوریه 2022 منتشر شود. این توسعه‌دهنده علت تاخیر در انتشار بازی را اطمینان از کیفیت بالای آن و در عین حال، حفظ تعادل بین کار و زندگی سالم تیم سازنده بیان کرده است.

بدون شک همه‌گیری COVID-19 نقش بزرگی در تاخیر در انتشار بازی‌های مختلف داشته و عنوان Vampire: The Masquerade – Swansong نیز از این قضیه مستثنی نیست. با این حال تیم سازنده‌ی بازی مذکور احساس می‌کند که امکان ارائه‌ی زمان اضافی به پولیش بیشتر و همچنین تضمین کیفیت می‌دهد. با توجه به این که توسعه‌دهنده «تصمیمات دشوار» را با «شخصیت‌ها، انتخاب‌ها، دیالوگ‌ها و فرصت‌های زیادی برای تصمیم‌گیری درباره نحوه اجرای داستان» تبلیغ می‌کند، این موضوع قابل درک است.

بخشی از بیانیه‌ی استودیوی بیگ بد ولف در خصوص تاخیر در عرضه‌ی بازی Vampire: The Masquerade – Swansong به شرح زیر است.

ما یک تیم کوچک اما بسیار پرشور هستیم. ما مشتاق ایجاد یک تجربه‌ی همه جانبه هستیم که نوعی داستان‌سرایی شخصی است که شما از یک جلسه رومیزی عالی تجربه می‌کنید. می‌خواهیم اعلام کنیم که بازی ما با تاخیر منتشر خواهد شد. ما برای به اشتراک‌گذاری اطلاعات بیشتر نمی‌توانیم زیاد صبر کنیم, با این حال از طرفداران برای بردباری و حمایت‌هایشان کمال تشکر را داریم.

بازی Vampire: The Masquerade – Swansong یک بازی نقش‌آفرینی مبتنی بر روایت و ماجراجویی است. اثر مذکور بر روی داستان سه خون‌آشام منحصر به فرد به نام‌های Leysha، Galeb و Emem و تحقیقات آن‌ها در مورد یک تیراندازی مرموز تمرکز دارد. این بازی قرار است برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود.

kanameAloy

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید