نسخه نسل نهمی Cyberpunk 2077 اوایل سال 2022 عرضه می‌شود

8 آذر 1400 - 22:35
Cyberpunk 2077

طبق اعلام سی‌دی پراچکت رد (CD Projekt Red)، نسخه‌ی نسل نهمی Cyberpunk 2077 اکنون برای انتشار در اوایل سال 2022 برنامه ریزی شده است.

Cyberpunk 2077 یک نقش‌آفرینی جاه طلبانه و گسترده است و هنوز هم پلیرهای زیادی منتظر عرضه‌ی نسخه‌ی نسل نهمی اصلی آن هستند تا از تجربه‌ی این بازی لذت ببرند. روز دوشنبه، سی‌دی پراچکت رد به‌ عنوان بخشی از گزارش درآمد مالی سه‌ماهه‌ی سوم 2021 خود، به‌روزرسانی برنامه‌های خود برای Cyberpunk 2077 و موارد دیگر را ارائه کرد و تأکید کرد که هنوز چیزهای بزرگی برای نمایش در این عنوان جهان باز وجود دارند.

این بازی در حال حاضر تجربه‌ای فوق‌العاده را بر روی رایانه‌های شخصی ارائه می‌کند و در کنسول‌هایی مانند ایکس‌باکس سری ایکس/اس و پلی‌استیشن 5 نیز عملکرد بسیار قوی دارد. با این حال، این عنوان از نظر فنی همچنان یک بازی نسل هشتمی است و به درستی برای کنسول‌های جدیدتر بهینه نشده است. به همین دلیل مدت‌هاست که طرفداران مشتاقانه منتظر یک ارتقا بوده‌اند و ظاهرا قرار است در سه ماهه‌ی ابتدایی 2022 آن را دریافت کنند.

تیم سازنده همچنین در حال کار روی یک به‌روزرسانی بزرگ کراس‌پلتفرم برای Cyberpunk 2077 است. احتمالاً این به‌روزرسانی باگ‌ها را برطرف کرده و عملکرد بازی را در سراسر پلتفرم‌ها، به‌ویژه در کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 5 بهتر خواهد کرد. اولین بسته‌ی الحاقی برای Cyberpunk 2077 نیز در حال حاضر در دست توسعه است و ممکن است در آینده‌ی نزدیک در مورد زمان انتشار این بسته‌ی الحاقی اطلاعاتی را دریافت کنیم.

سی‌دی پراچکت رد در ادامه‌ی صحبت درباره‌ی برنامه‌های خود، تأیید کرد که به کار بر روی نسخه‌ی نسل نهمیThe Witcher 3: Wild Hunt ادامه می‌دهد. این شرکت در نهایت افزود که در حال گسترش است و اخیراً دو تیم جدید به آن ملحق شده‌اند.

بازی Cyberpunk 2077، هم‌اکنون در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا قرار دارد. در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را از این نشانی مطالعه کنید.

StarmanMahyarMsmMetal Gear Solid 3: Snake EaterBahramsonyTang HaoEllie Terminatorfarzaadali_pcgamer7732GAMER 1995.AldiaP.morganScreaming DemonArt Pro : are you a calm and a resonable personکاپتان استخونیXERXESSaman_hk💫Mohsenj74,tarnishedㄒ卄乇 Ҝ几丨Ꮆ卄ㄒ

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید