شایعه: رونمایی زک اسنایدر از پروژه‌ی بعدی دی‌سی

9 آذر 1400 - 00:18

طرفداران باور دارند کارگردان لیگ عدالت (Justice League)، زک اسنایدر (Zack Snyder)، با انتشار کلیپی از شام روز شکرگزاری، پروژه‌ی DC بعدی خود را رونمایی کرده است.

این کلیپ که در سایت Vero منتشر شده، بوقلمون روز شکرگزاری را نمایش می‌دهد و در توضیحات تنها “شکرگزار” نوشته شده است، اما محتویات پشت شام و روی اپن آشپزخانه، باعث شده که هواداران دنیای DC به بازگشت او امیدوار شوند. در پس‌زمینه‌ی کلیپ، می‌توان یک کپی از کمیک Absolute Final Crisis به همراه یک جفت دفترچه‌ی یادداشت دید.

شاید این مسئله کوچک به نظر برسد، اما بسیاری از هواداران امیدوارند و باور دارند که این کمیک، اشاره به ساخت فیلمی اقتباس شده از Final Crisis دارد. به تازگی کارگردان دوم نسخه‌ی زک اسنایدر فیلم لیگ عدالت، کلی استاب (Clay Staub)، تصویری از Darkseid و Desaad منتشر کرده و متن “بگذار شروع شود” را نوشت.

اسپویل کمیک Absolute Final Crisis

سری کمیک ۷ نسخه‌ای Absolute Final Crisis، به قلم گرنت موریسون (Grant Morrison) روایت و در سال ۲۰۰۸ میلادی منتشر شده است. این سری روی شخصیت Darkseid تمرکز دارد که با استفاده از فرمول ضدزندگی (Anti-Life)، میلیون‌ها انسان را به برده‌ی خود تبدیل کرد. تا این که قهرمانان، باری دیگر او را شکست دادند.

هر دو شخصیت Darkseid و Desaad نقش مهمی در این سری دارند و به همین علت تصویر منتشر شده توسط کلی استاب باعث ایجاد شایعات متنوع شد. آقای استاب اعلام کرد که این تصویر را هنگام تماشای فیلم لیگ عدالت کشیده، اما هواداران به زمان انتشار این تصویر مشکوک هستند و باور دارند که اشاره به ساخت یک پروژه از روی این سری کمیک موفق دارد.

البته زک اسنایدر اعلام کرد که پس از انتشار فیلم لیگ عدالت، ارتباط او با دنیای سینمایی DC به پایان رسیده، اما در مراحل ابتدایی ساخت این فیلم، برنامه بوده که در دنباله‌ی آن، لیگ عدالت ۲، سوپرمن توسط فرمول ضدزندگی کشته شود.

پایان اسپویل کمیک Absolute Final Crisis

در نهایت لازم به ذکر است که تمام مطالب گفته شده در حد شایعه هستند و هیچکدام توسط منابع رسمی تایید نشده‌اند. آقای اسنایدر پیش‌تر اعلام کرده بود که کمپانی وارنر برادرز از روش به تصویر کشیدن قهرمانان DC توسط او راضی نیستند و همچنین مدیرعامل وارنر برادرز، آن سارنوف (Ann Sarnoff)، تایید کرد که هیچ برنامه‌ای برای گسترش دنیای زک اسناید وجود ندارد.

StarmanBlack KnightT800ali_pcgamer7732

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Deleted گفت:

  متاسفانه هر چقدر کمیک های اورجینال DC خوب و قوی هستن اما فیلم های برگرفته ازش، مخصوصا طی سال های اخیر از نظر کارگردانی، انتخاب بازیگر، جلوه های ویژه و حتی روایت داستانی به معنی واقعی افتضاحن! گل سر سبدشونم Zack Snyder’s Justice League که با اون همه ادعا و حواشی که سکانس های حذف شده باعث افت فیلم شده . . . چهار ساعت فاجعه تر از نسخه اول ظاهر شد.

  vafadarHossein RahmatiWild Ragejohn117BombsamT800امیرحسینRedgurd
 • نسخه زک بهتر از نسخه 2017 بود واقعا

  vafadarBombsamT800
  • میشه گفت ۲۰۱۷ اشغال بود نسخه زک واقعا ضعیف بیشتر چون به خاطر طرفدار ها ساخته شده واسه همین خیلی دوسش دارن ولی نه بازیگرا بازیگرای درست و حسابی ان سی جی فیلم انقدر ضعیفه که نگو بعد انقدر اسلوموشن تو یه فیلم خیلی زیاده ساند ترک های فیلمم که تکراری میشه یه جز واندر ومن هیج حس دیگه ای بهت نمیده اسپگریشن فیلم چهار سه از قصده که بیشتر رندر نگیرن خرج نیوفته کلا وارنر تو دیوار رفته میخواد با ۷۰ میلیون فروش اند گیم و تجربه کنه؟ ولی حالا خبر خوشحال کنندش اینه بتمن امسال مث اینکه قرارفرق کنه

 • به بازگشت او امیدوار شوند؟برای بازگشت این بشر باید خون گریه کرد.نابود کرده سینمای dc رو

  Black KnightBombsamT800امیرحسینRedgurd
 • T800 گفت:

  بازگشت استاد زک
  بیا که منتظریم 👍❤️