لوگو و اطلاعاتی از بازی BioShock 4 فاش شد

8 آذر 1400 - 12:24

اطلاعات و تصاویری از ایده‌های اعمال شده در پروژه بعدی BioShock فاش شده است. ما شاهد جزئیاتی از پسوند اثر و مکان‌های روایت تا لوگو و زمان رونمایی هستیم.

بر اساس جزئیات منتشر شده از سوی منبعی ناشناخته، نسخه‌ی بعدی از این سری، BioShock: Isolation نام دارد. بازی شامل دو شهر روی هم ساخته شده (به صورت موازی) با ایدئولوژی‌های کاملاََ متفاوت یا حتی متضاد می‌شود. در این میان، در مرز میان دو شهر “جنگ عمودی” رخ می‌دهد. شهر اول بسیار ثروتمند و فرهیخته است که توسط یک کارآفرین موفق رهبری می‌شود. شهر دوم به صورت زیرزمینی و منزوی بنا شده و توسط دیکتاتوی رهبری می‌شود که خواهان مبارزه است.

تصویر پیچ (ارائه) شده پیرامون پروژه به مدیران شرکت تیک-تو

از طرفی، طبق بسته‌ی اطلاعاتی دوم از سوی همان منبع قبلی، BioShock: Isolation گیمر را در یک شهر دیستوپیایی قرار می‌دهد. بازی با بهره‌گیری از آنریل انجین 5 (Unreal Engine 5) توسط سازندگان سابق یوبی‌سافت (Ubisoft)، اِیدوس اینتراکتیو (Eidos Interactive)، هنگر 13 (Hangar 13) و اعضای قدیمی ایرشنال گیمز (Irrational Games)، سازندگان سری BioShock، ساخته می‌شود. در حال حاضر رونمایی برای سه‌ماهه‌ی ابتدایی سال 2022 برنامه‌ریزی شده است.

BioShock Isolation

در چند روز گذشت شایعه‌ها و گزارش‌های متعددی حول فرنچایز BioShock به گوشمان رسیده‌اند. طرفداران این مجموعه در هفته‌ی گذشته وب سایتی به نام Theresalwaysalighthouse.com را پیدا کردند که نام آن مستقیما اشاره به دیالوگی در BioShock Infinite دارد. سایت و تصاویر آن شامل جزئیات زیادی نمی‌شوند و حاوی نکات بسیار کمی هستند. با این حال، در تصویر این سایت به وضوح می‌توان یک آسمان پر از ستاره را دید که در میانه‌ی آن یک ستاره‌ی بزرگ وجود دارد.

طبق شایعات قدیمی‌تر، بازی بعدی از سری BioShock شامل المان‌های نقش آفرینی جهانی آزاد می‌شود و نوعی قرارداد انحصاری با پلی استیشن حول این اثر وجود خواهد داشت.

onlykorosawaDARKSIRENSpider-Mah04AloypenguChiefAli Hassan nejadآرینStarmanGAME-SOLDIERmollypopmohsenj74P.morganSamulT800alinerd2اینسایدر استخونیMEYSAMB300vitto corleoneAminmore

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید