محبوبیت بیشتر Farming Simulator 22 نسبت به Battlefield 2042

بازی battlefield 2042

اینطور که به نظر می‌رسد، عنوان Farming Simulator 22 تعداد گیمرهای بیشتری نسبت به عنوان تازه عرضه شده‌ی Battlefield 2042 در سرویس استیم (Steam) دارد.

همانطور که می‌دانید، بازی Battlefield 2042 یکی از مورد انتظارترین عناوین شوتر آنلاین محور بود که متاسفانه نتوانست در حد انتظارات ظاهر شود. احتمالا برخی از شکایات مربوط به مشکلات Battlefield 2042 را شنیده باشید: باگ‌های بیش از حد در طول تجربه‌ی بازی، مشکلات سیستم ارتقای شخصیت‌ها و متعادل نبودن قدرت سلاح‌ها تنها بخشی از ایرادات این عنوان هستند.

به نظر می‌رسد لیست طولانی مشکلات این بازی تا حدود زیادی روی محبوبیت این عنوان تأثیر گذاشته است. بدون شک، زمانی وجود داشت که یک بازی جدید از سری Battlefield، به ویژه زمانی که نوبت به تعطیلات آخر هفته و شکرگزاری می‌رسید، رتبه‌ی اول چارت‌های فروش را به آسانی تصاحب می‌کرد و بر رقبایش غالب می‌شد. با این همه، در حال حاضر طبق گفته‌ی استیم‌دی‌بی (SteamDB)، بازی Farming Simulator 22، ساخته‌ی استودیوی جاینتس سافتور (Giants Software)، ظاهراً یک بازی محبوب‌تر از آخرین عنوان سری Battlefield است.

بر اساس گزارشی که حدود شش روز پیش ثبت شده است، عنوان Farming Simulator 2022 موفق شده تا تعداد گیمرهای همزمان 105636 نفر را داشته است. با این حال، تعداد گیمرهای همزمان Battlefield 2042 کمتر از این بازی است و طبق گزارش منتشر شده در نه روز پیش حدود 105397 نفر بوده است.

بازی battlefield 2042

علاوه بر این، همانطور که از توییت منتشر شده قابل دریافت است، Farming Simulator 2022 توانسته تا حدود 93782 گیمر را جذب کند و این در حالی است که این عنوان یک بازی بسیار سلیقه‌ای است. با این همه، عنوان Battlefield 2042 تقریباً نصف بازی Farming Simulator 2022 یعنی 46435 نفر گیمر همزمان دارد.

بازی Farming Simulator تعداد بازیکنان بیشتری نسبت به Battlefield دارد!

بازی battlefield 2042

البته شایان ذکر است که الکترونیک آرتز (EA) بازی‌های خود را روی سرویس اوریجین (Origin) نیز منتشر می‌کند و بنابراین این مقایسه کاملا دقیق نیست و نسبت دقیقی از تعداد گیمرهای این عنوان را نشان نمی‌دهد. اگرچه، تعداد گیمرهای بیشتر عنوان Farming Simulator 22 نسبت به Battlefield 2042 تا حدود زیادی نشان دهنده‌ی نارضایتی گیمرها از عنوان Battlefield 2042 می‌باشد.

این آمار همچنین گواهی بر قدرت سری محبوب Farming Simulator است. این سری یکی از پرطرفدارترین فرنچایزها در حوزه‌ی شیه ساز است و این بازی در زمان عرضه در تاریخ 22 نوامبر موفق شد تا در بریتانیا و ایالات متحده در لیست پر فروش‌ترین بازی‌ها قرار بگیرد که رکورد بسیار خوبی برای یک چنین بازی به حساب می‌رود.

در صورت تمایل می‌توانید تا نقد و بررسی عنوان Battlefield 2042 را به قلم آرمان زرمهر از اینجا مطالعه نمایید.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در این رابطه چیست؟ به نظرتان بازی Battlefield 2042 در نهایت تبدیل به اثر موفقی خواهد شد یا خیر؟ نظرات و پیشنهادات خود را در این رابطه با ما به اشتراک بگذارید.

P.morganDARKSIRENdeathwingsAli Hassan nejadRyan BonesMEYSAMB300

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید