رویداد بعدی Halo Infinite لو رفت

8 آذر 1400 - 00:13
Halo infinite

بازی‌بازان اطلاعات مربوط به رویداد پیش رو، برای بخش چندنفره‌ی بازی Halo Infinite را از فایل‌های بازی استخراج کردند.

فایل‌های استخراج شده عموما شامل پاداش‌های بخش چند نفره در طی این رویداد، مثل اسکین‌ها بوده است. با توجه به اطلاعات منتشر شده، پاداش‌های استخراج شده شامل آیتم Claw Patrol Spartan Pose، زره Scorpion Punch، کلاه Mark V Zeta و تعدادی چالش برای کسب امتیاز بیشتر است.

البته انتظار می‌رود که پاداش‌ها و آیتم‌های بیشتری برای این رویداد در دسترس باشد، چرا که این اولین رویداد بخش چند نفره‌ی عنوان Halo Infinite خواهد بود و طبق اطلاعات استخراج شده، شاهد عرضه‌ی حداقل 34 آیتم جدید خواهیم بود.

البته هنوز مشخص نیست که بازی‌بازان چطور این جوایز را به دست خواهند آورد یا این که نقشه‌ی مربوط به رویداد چه خواهد بود، اما اطلاعات استخراج شده نشان می‌دهند که این رویداد در ماه فوریه روی خواهد داد.

جدا از این، به تازگی افشا شد که تمام کردن بخش داستانی این بازی هیچ زره جدیدی را برای بخش چند نفره باز نمی‌کند.

با وجود این که در بازی 34 آیتم وجود دارند، هیچ کدام از زره‌ها تفاوت اساسی‌ای با زره پایه ندارند و بیشتر روی تغییر رنگ و طرح زره تاثیر دارند، نه شکل آن.

البته با توجه به اعتراضات اخیر بازی‌بازان نسبت به سیستم بتل پس عنوان Halo infinite، استودیو‌ی 343 اعلام کرد که تغییراتی را روی این سیستم اجرا خواهد کرد.

نسخه‌ی نهایی بازی Halo Infinite، در تاریخ ۱۷ آذر ۱۴۰۰ (۸ دسامبر ۲۰۲۱) برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری‌ اکس و سری اس به همراه پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

MEYSAMB300bearer of the ashen undeadTang HaoAlirezaPashmak..darhalkhabalinerd2Omid_FshAli Hassan nejadاینسایدر استخونیPC gamer ;)Fanresidentevilامیرعلی قهرمانی
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید