استیم به رکورد بیش از 27 میلیون کاربر همزمان دست یافت

7 آذر 1400 - 20:44

طبق آمار جدید ارائه شده، تعداد کاربران همزمان استیم از مرز 27 میلیون عبور کرده و رکورد جدیدی در این زمینه برای پلتفرم مذکور ثبت شده است.

بر اساس اطلاعات جدید منتشر شده توسط Steam DB و تا لحظه‌ی نگارش این مطلب، تعداد کاربران همزمان استیم به 27,384,959 رسیده است. رکورد قبلی استیم در این زمینه، به ماه آوریل سال جاری میلادی بازمی‌گردد که 26.9 میلیون کاربر همزمان ثبت شده بود.

استیم با شکستن رکوردهای مختلف غریبه نیست. استیم به‌ عنوان محبوب‌ترین پلتفرم موجود بازی برای رایانه‌های شخصی، افزایش قابل توجهی را در پایگاه کاربران همزمان خود به ثبت رسانده است. پس از شیوع بیماری COVID-19 تعداد کاربران همزمان این پلتفرم به شدت افزایش یافته است.

در حال حاضر بیشترین تعداد کاربران همزمان به 27,384,959 نفر رسیده است که احتمالاً دلیل آن به تخفیفات ویژه‌ی پاییزه‌ی استیم برمی‌گردد. در حال حاضر هزاران بازی در این پلتفرم تخفیف خورده‌اند و با توجه به مصادف شدن آن با تعطیلات رسمی ایالات متحده، ثبت یک رکورد جدید دور از ذهن به نظر نمی‌رسید.

فروش پاییزه‌ی استیم در تاریخ 10 آذر (1 دسامبر) به پایان می‌رسد، اما فروش زمستانی در ماه آینده آغاز خواهد شد. با توجه به طولانی‌تر بودن دوره‌ی تعطیلات و همچنین سودی که معمولاً برای بازی‌ها به همراه دارد، استیم همچنان می‌تواند رکورد جدیدی را از نظر تعداد کاربر همزمان به ثبت برساند.

DARKSIRENJavad Barshoeeialinerd2mollypopOmid_FshStarmanژنرال اردک (پادشاه دلها = پور*نگ ساما❤👑)NVIDIA GeForce GTXsaeed KhMEYSAMB300bearer of the ashen undeadAli Hassan nejadNietjاینسایدر استخونیP.morganfarshadxM for Mammada
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید