همکاری 2.5 ساله The Game Awards با یک سازنده برای رونمایی از یک بازی

7 آذر 1400 - 16:09

ظاهراً یکی از عناوینی که در رویداد The Game Awards امسال معرفی خواهد شد، به مدت 2.5 سال در دست توسعه قرار داشته و جف کیلی نیز در این اثر با تیم سازنده همکاری کرده است.

جف کیلی (Geoff Keighley)، تهیه‌کننده‌ی مراسم The Game Awards، به‌تازگی با انتشار توییتی توضیح داد که در تابستان سال 2019 از استودیوی توسعه‌دهنده‌ی یک بازی معرفی نشده بازدید کرده است. با این حال، وی به نام این استودیو اشاره‌ای نکرد. آقای کیلی همچنین گفت که به مدت 2.5 سال بر روی این اثر با تیم توسعه‌دهنده همکاری می‌کند. در حالی که رویداد سال گذشته به دلیل شیوع بیماری Covid-19 به صورت آنلاین و غیر حضوری برگزار شد، مراسم The Game Awards 2021 یک رویداد حضوری در لس‌ آنجلس و در تئاتر مایکروسافت خواهد بود که در تاریخ 18 آذر (9 دسامبر) برگزار خواهد شد.

هشتمین دوره‌ی رویداد سالانه‌ی The Game Awards شامل ارکستر ویژه، مهمانان مشهور، اهدای جوایز و مجموعه‌ای از نمایش‌های بازی‌های مختلف است. همچنین جف کیلی اخیراً اشاره کرده است که مراسم The Game Awards امسال شامل اخبار و سورپرایزهای جالبی خواهد بود.

عناوین Deathloop ،It Takes Two ،Metroid Dread ،Psychonauts 2 ،Ratchet & Clank: Rift Apart و Resident Evil Village نامزدهای بهترین بازی سال 2021 در The Game Awards هستند. بازی Deathloop، ساخته‌ی استودیوی آرکین (Arkane)، با 9 نامزدی در بخش‌های مختلف شانس خوبی برای کسب جایزه‌ی بهترین عنوان سال 2021 دارد.

DARKSIRENETERNAL_MAN (از بن بازگشته)shadowSina MorganPARASITE EVE 2AloyMEYSAMB300P.morganNietjTang Haoاینسایدر استخونیbearer of the ashen undeadPC gamer ;).mollypopJavad Barshoeeialinerd2Ali Hassan nejadAli984vitto corleonemore
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید