چگونه از بن شدن در پابجی جلوگیری کنیم؟

7 آذر 1400 - 12:37

متاسفانه بسیاری از کاربران وب سایت ما با مشکل بن شدن و رفع آن در PUBG مواجه هستند. بنابراین تصمیم گرفتیم که مقاله‌ای در خصوص قوانین این بازی تدارک ببینیم و بسیاری از مشکلات کاربران را حل نماییم. بسیاری از مخاطبان از قوانین اصلی مطلع نیستند و با انجام یک سری از اعمال، بن می‌شوند. به هر حال هر بازی کننده‌ای می‌داند که تقلب در هر بازی، با مجازات همراه است. پابجی هم اکنون در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی قرار دارد. اگر با مشکلات متعددی در رابطه با مفاهیم و قوانین این بازی برخورد کرده اید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

دانلودها : دانلود بازی برای کامپیوتر

آیا بازی کنان بن شده می‌توانند از محدودیت خارج شوند؟

پیش از اینکه وارد جزئیات شویم‌، باید اظهار کنیم که پشتیبانی پابجی پاسخ مشخصی به این سوال نداده است. پس در وهله‌ی اول:

به هیچ عنوان قوانین بازی را زیر پای نگذارید. جدول قوانین و مجازات مربوط به آن در پایین نوشته شده است.

حال فرض را بر این می‌گیریم که شما قوانین را مطالعه نکرده اید و به اشتباه قوانین را شکسته اید. چه کار باید کرد؟

با نگاهی به فروم‌های پرطرفدار، مشاهده می‌شود که بسیاری از بازی کنانی که بن شده اند، با تیکت دادن به پشتیبانی و درخواست‌هایی از محدودیت خارج شده اند. اما چه راه‌هایی در پیش روی ما قرار دارند؟

دانلود ها : دانلود بازی پابجی موبایل

درخواست رفع محدودیت توسط پشتیبانی پابچی

به صفحه‌ی پشتیبانی رسمی پابجی مراجعه نمایید.

پلتفرمی که بر روی آن به تجربه‌ی بازی می‌پرداختید را انتخاب نمایید. در این توضیحات ما پلتفرم را کامپیوترهای شخصی (استیم) در نظر می‌گیریم.

نام کاربری، حساب استیم و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید

سروری (ریجن)مربوطه را انتخاب نمایید (سروری که در آن بازی می‌کردید)

در زیر کادر Issue گزینه‌ی Banned و سپس Permanent Ban را انتخاب کنید (دقت داشته باشید که کسانی که با مدت زمانی محدود بن شده اند، به هیچ عنوان نمی‌توانند از زمان بن شده بکاهند)

در قسمت Subject عبارت Ban appeal را وارد کنید

اگر فکر می‌کنید اشتباهی در محدود شدن دسترسی شما به وجود آمده است،‌در قسمت توضیحات ذکر کنید. به صورت کلی در قسمت Description می‌توانید اعتراض / درخواست‌ههای خود را مطرح کنید.

منتظر باشید تا پشتیبانی از طریق ایمیل به شما پاسخ دهد.

درخواست رفع محدودیت توسط BattlEye

در این مورد کار بسیار راحت‌تر است. با این آدرس ارتباط برقرار کنید.

درخواست رفع محدودیت توسط VAC

به حساب کاربری استیم خود وارد شوید

در قسمت راست – بالا ، بر روی اکانت خود کلیک کنید و Account details را انتخاب نمایید

سپس View purchase history را انتخاب کنید.

پابجی را در لیست پیدا نمایید

در پایین این صفحه، مورد مربوط به شرایط خود را انتخاب کنید

در انتها، اگر برا دفعه‌ی اول است که بن دائم شده اید، شاید بتوان گفت که هنوز برای اکانت شما امیدی باشد. راه‌هایی که مطالعه کردید، روش‌هایی برای برقراری ارتباط با سرویس‌های محدود کننده و پشتیبانی پابجی بود.

دانلود ها : دانلود جواب بازی آمیرزا

حال مستقیم به موارد اصلی اشاره کنیم.

تمام مخاطبانی که به تجربه‌ی PUBG می‌پردازند، باید از قوانین وضع شده پیروی کنند. این قوانین برای تجربه‌ی بهتر، برای همه‌ی مخاطبان، به وجود آمده است.

قانون اصلی:

آیین نامه‌ی تعیین شده، رفتار بازی کننده در پابجی و میادین نبرد را تعیین می‌کند. قانون مداری در PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS سبب افزایش رضایت مخاطبان اصیل و همیشگی خواهد شد. همچنین ارائه‌ی خدمات و پشتیبانی نیز بسیار آسان‌تر صورت خواهد گرفت.

برخورد با تمام رفتار‌های برخلاف قوانین،‌ طبق آیین‌نامه‌ی تعیین شده، صورت خواهد گرفت. اگر PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS تصمیم بگیرد که تغییری در قوانین ایجاد کند، هفت روز پیش از اعمال قوانین اطلاع رسانی خواهد کرد تا مخاطبان آگاه شوند. تمام این تغییرات در وب سایت رسمی بازی ذکر خواهد شد. اگر تغییرات بسیار جدی باشد، 30 روز پیش از اعمال آن‌ها خبر داده خواهد شد. هر مخاطبی که از اعمال تغییرات خبر نداشته باشد و به هر گونه‌ای اشتباه کند، تقصیر PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS نیست و هیچ مسئولیتی پذیرفته نخواهد شد.

مسئولیت‌های PUBG (مواردی که بازی مسئولیت را بر گردن می‌گیرد)

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا از به وجود آمدن تخلفات جلوگیری نماید. این امر صرفا برای لذت بردن بازی کنندگان از PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS صورت گرفته است.

PUBG هیچ‌گاه پسورد مخاطبان خود را درخواست نمی‌‌کند. همچنین بازی به اطلاعات شخصی کاربران خود متعهد است و به هیچ عنوان آن‌ها را فاش نخواهد ساخت. البته استثنا وجود دارد. در صورت درخواست مراجع قضایی، پابجی از هیچ کمک دریغ نخواهد کرد.

پابجی تمام نظرات و پیشنهادات و انتقادات را درنظر می‌گیرد و به صحبت مخاطبان خود گوش می‌دهد. بازی در قبال محتوا و کیفیت و رضایت مخاطبان متعهد است. همچنین تیم توسعه به شدت در حال پیگیری برای رفع هرگونه باگ و یا اِروری در بازی می‌باشد و در این راه از مخاطبان درخواست کمک می‌کند.

پابجی هیچ‌گونه دخالتی در رابطه با خرید و فروش‌های درون بازی و …. نخواهد داشت.

اگر گروه و یا فردی قوانین را زیر پای بگذارد، پابجی به صورت کامل این حق را دارد که دسترس فرد و یا گروه مذکور را از بازی محدود سازد.

هر موضوعی که سبب کاهش لذت مخاطبان از بازی شود، وظیفه‌ای بر روی دوش پابجی است و هرچه سریع‌تر به آن رسیدگی خواهد شد.

مسئولیت‌های کاربران پابجی

وظیفه دارید که قوانین را مطالعه نمایید و از تمامی آن‌ها پیروی کنید.

حقوق تمام شخصیت‌های ساخته شده مربوط به بازی است. شما تنها در داخل بازی حق استفاده از آن‌ها را دارید.

اگر به هر نحوی به شما و یا حقوقتان در PUBG بی احترامی شد، ملزم به پیش گرفتن روش‌های اخلاقی برای بیان شکایات خود می‌باشید.

شما موظف هستید که اخبار مربوط به پابجی و قوانین آن را دنبال کنید. در صورت تعویض یک قانون و رخ دادن اشتباه، بازی کننده مقصر خواهد بود.

شما هیچ‌گونه حقی برای سو استفاده از پابجی و دیتای مربوط به آن را ندارید.

انتشار اطلاعات اشتباه از PlayerUnknown’s Battlegrounds خلاف قوانین می‌باشد و سبب به وجود آمدن اشکالاتی در روند بازی می‌گردد.

برای مطالعه ادامه مقاله به وب سایت نوین اسپات مراجعه کنید.

kanameMEYSAMB300mollypop
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید