جیمز گان هیچ علاقه‌ای به کاراکتر جوکر ندارد

7 آذر 1400 - 09:36

جیمز گان اخیراً در مصاحبه‌ای گفته است که هیچ علاقه‌ای به کاراکتر جوکر و استفاده از این کاراکتر در فیلم‌های خود ندارد.

این کارگردان که پیش از این، وظیفه‌ی کارگردانی فیلم ابرقهرمانی کمپانی DC با عنوان The Suicide Squad را بر عهده داشته، به جای استفاده از کاراکتر جوکر در این فیلم، تصمیم گرفته بود از کاراکترهای دیگری مانند آماندا والر با نقش‌آفرینی وایولا دیویس (Viola Davis)، بلاداسپورت با نقش‌آفرینی ادریس البا (Idris Elba) و هارلی کوئین با نقش‌آفرینی مارگو رابی (Margot Robbie) استفاده کند.

اکنون در مصاحبه‌ی جدید این کارگردان، او علاوه بر مشخص کردن دلیل استفاده نشدن از کاراکتر جوکر در این فیلم، از علاقه‌ی خود به کاراکتر‌های کمتر شناخته شده‌ی کمپانی DC مانند کینگ شارک و پولکا دات من صحبت کرده است.

او در این مصاحبه گفته است:

(به غیر از کاراکتر جوکر)، کاراکترهای مختلف و متعددی (در کمیک بوک‌های DC) وجود دارند که من دوست دارم از آن‌ها در فیلم‌های خود استفاده کنم. کاراکتر جوکر یکی از آن‌ها نیست.

از این کاراکتر پیش از این، در فیلم‌های بسیاری استفاده شده است. من بیشتر به کاراکترهایی علاقه دارم که تا به حال فرصت حضور در فیلم‌ها را نداشته‌اند یا کاراکترهایی که می‌توان با شخصیت آن‌ها ارتباط برقرار کرد.

نمی‌دانم چرا ولی من می‌توانم با کاراکتر هارلی کوئین ارتباط برقرار کنم. احساس می‌کنم که او یکی از راحت‌ترین کاراکتر‌هایی بوده که من تا به حال در فیلم‌های خود استفاده کرده‌ام.

با توجه به صحبت‌های این کارگردان به نظر می‌رسد که کاراکتر هارلی کوئین، از آن دسته از کاراکترهایی می‌باشد که جیمز گان (James Gunn) علاقه‌ی بسیاری به استفاده از آن‌ها در فیلم‌های خود دارد.

این کاراکتر علاوه بر فیلم The Suicide Squad جیمز گان، در فیلم‌های دیگری مانند فیلم Suicide Squad دیوید آیر (David Ayer) در سال ۲۰۱۶ و در فیلم اختصاصی او با نام Birds of Prey در سال ۲۰۲۰، نیز حضور داشته است.

علاوه بر صحبت‌های اخیر این کارگردان، او پیش از این نیز در مصاحبه‌ای، در رابطه با عدم استفاده از کاراکتر جوکر در فیلم The Suicide Squad گفته بود:

نمی‌دانم چرا ولی نمی‌توانم هیچ دلیل منطقی برای حضور کاراکتر جوکر در فیلم The Suicide Squad پیدا کنم چرا که او به داستان این فیلم هیچ کمکی نخواهد کرد.

به غیر از هارلی کوئین و آماندا والر، از دیگر کاراکترهای قدیمی استفاده شده توسط این کارگردان در فیلم The Suicide Squad می‌توان به کاراکتر ریک فلگ با نقش‌آفرینی یوئل کینامان (Joel Kinnaman) و کاپیتان بومرنگ با نقش‌آفرینی جای کورتنی (Jai Courtney) اشاره کرد.

نقش کاراکتر جوکر را در نسخه‌ی اورجینال فیلم Suicide Squad، بازیگر مطرح هالیوودی با نام جرد لتو (Jared Leto) ایفا کرده است. او به غیر از این، در فیلم Justice League زک اسنایدر (Zack Snyde) نیز حضور کوتاهی داشته است.

جیمز گان پیش از این گفته است که کار او با شخصیت‌های منفی کمپانی DC به پایان نرسیده چرا که به نظر می‌رسد او قصد دارد در آینده، فیلم دیگری را براساس این کاراکترها برای کمپانی DC تولید کند.

منبع: کمیک بوک

SHadDelZeroیوحانمتأثر گشته
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید