ارباب جدید تاتویین در تیزر جدید سریال Book of Boba Fett

7 آذر 1400 - 14:06
سریال کتاب بوبا فت (The Book of Boba Fett)

تیزری تازه برای سریال Book of Boba Fett منتشر شده که ارباب جدید تاتویین را نشان می‌دهد.

سریال کتاب بوبا فت (Book of Boba Fett)، اثری لایو اکشن محصول سرویس آنلاین دیزنی پلاس است. این سریال، نسخه فرعی سریال ماندلورین (The Mandalorian) به شمار می‌رود. به تازگی تیزری برای این سریال با عنوان “حکومت” منتشر شده که به بینندگان یادآوری می‌کند که بوبا فت اکنون ارباب جدید تاتویین است.

سریال کتاب بوبا فت داستان بوبا با بازی تمورا موریسون (Temuera Morrison) را دنبال می‌کند. مینگ نا ون (Ming-Na Wen) نقش همراه مزدور او به نام فنک شند را به تصویر می‌کشد. در این سریال، آنها سعی دارند تا کنترل بخشی از سیاره تاتویین را بدست بیاورند که قبلا در اختیار جابا هات بوده است.

این تیزر تازه، پر از صحنه‌های اکشن جذاب است. این تیزر علاوه بر به تصویر کشیدن بوبا و فنک، کاراکتر دیگری با بازی جنیفر بیلز (Jennifer Beals) را نشان می‌دهد. این تیزر ثابت می‌کند که این سریال، پر از صحنه‌های اکشن و سرگرم‌کننده خواهد بود که طرفداران جنگ ستارگان از آن لذت خواهند برد.

سریال کتاب بوبا فت به کارگردانی رابرت رودریگز (Robert Rodriguez)، جان فاورو (Jon Favreau)، برایس دالاس هاوارد (Bryce Dallas Howard) و دیو فیلونی (Dave Filoni) است. شروع پخش فصل اول سریال کتاب بوبا فت از تاریخ 29 دسامبر سال 2021 (8 دی 1400) روی سرویس آنلاین دیزنی پلاس خواهد بود.

بوبا فت، یک شکارچی جایزه‌بگیر است که در سه‌گانه اصلی جنگ ستارگان حضور پیدا کرده بود. او اکنون یک رئیس مافیا است و به دنبال آن است تا قدرت دنیای زیرزمینی تاتویین را بدست بیاورد. کاراکترهای بوبا فت و فنک شند هر دو در سریال ماندلورین حضور پیدا کرده بودند. در قسمت زیر می‌توانید این تیزر منتشر شده برای سریال کتاب بوبا فت را مشاهده یا دانلود کنید.

منبع: کولایدر

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید