بنیان‌گذار راکستار: GTA 6 احتمالاََ مضمونی متفاوت داشته باشد

6 آذر 1400 - 20:00

بنیان‌گذار شرکت راکستار گیمز، جیمی کینگ، توضیح می‌دهد که چگونه بازی GTA 6 می‌تواند مضمونی متفاوت و جدی‌تر ارائه دهد، بدون آن که کیفیت همیشگی کاهش یابد.

جیمی کینگ (Jamie King) یکی از چهار بنیان‌گذار شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games) به حساب می‌آید. او به همراه سم و دن هاوسر (Sam & Dan Houser) و تری داناون (Terry Donovan) صنعت گیم را با سری Grand Theft Auto تحت تصرف خود در آورد. او در حال حاضر در کمپانی حضور ندارد، اما از موفقیت سری خشنود است.

سال‌‎ها از عرضه‌ی GTA 5 و GTA Online گذشته است و طرفداران در سرتاسر دنیا برای بازی بعدی از این سری عطش سیری ناپذیری دارند. به غیر از چند شایعه‌، جزئیات رسمی‌‌ای پیرامون GTA 6 منتشر نشده است و به نظر هم نمی‌رسد در آینده‌ای نزدیک این اتفاق رخ دهد.

مدتی پیش، جیمی کینگ در مصاحبه‌ای حول GTA 6 توضیح داد که چه ذهنیتی پیرامون این اثر دارد و فکر می‌کند که تیم کنونی راکستار گیمز چه مسیری را پیش خواهد گرفت. در مصاحبه‌ای با Killaz، این سوال از کینگ مطرح شد که آینده‌ی راکستار را چگونه می‌بیند و سختی‌های مسیر چگونه می‌توانند روی کمپانی و آینده‌ی آن تاثیر بگذارند. او توضیح داد که مکانیک‌های گیم‌پلی احتمالاََ مشابه قبل خواهند بود و راکستار در این زمینه میراث خود را بهبود می‌دهد، اما باور دارد که مضمون و تم به طور کلی متحول خواهند شد:

من غافلگیر نخواهم شد که اگر مضمون شروع به تغییر کند. شاید عنوان بعدی به اندازه‌ی بازی‌های قبلی اِجی (Edgy) یا خنده‌دار نباشد. من فکر می‌کنم این فرصت برای آن‌ها وجود دارد که کاری جالب در قبال این سری انجام دهند. شاید هم نه.

کینگ در ادامه به موفقیت گسترده‌ی GTA 5 و GTA Online اشاره‌ کرد و متذکر شد هر اتفاقی که رخ دهد برای راکستار گیمز مشکل بزرگی پیش نمی‌آید، اگرچه از دیدگاه فرهنگی تفاوت‌های زیادی نسبت به 10 سال پیش وجود دارد، تفاوت‌هایی که در نسخه‌ی بعدی تاثیرشان نمایان خواهد شد.

SHadDelZeroStarman🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉mollypopMehran.BaDARKSIREN❤GOD OF WAR❤Ali Hassan nejadآرینKurosJavad BarshoeeiAminAlireza3200Little∞Godmohsenj74Ghaderi64alinerd2MEYSAMB300bearer of the ashen undeadBlack Knightmore
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید