برای Zelda: Breath of the Wild ماد چندنفره بسازید، 10 هزار دلار جایزه بگیرید

6 آذر 1400 - 13:55

یک یوتوبر به هر کس که بتواند ماد چندنفره‌ی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild را بسازد، 10 هزار دلار پول نقد جایزه می‌دهد.

به گزارش NintendoLife، یک تولید‌کننده‌ی محتوا برای سری Zelda که در میان طرفداران این فرنچایز از شهرت بسیاری برخوردار است، در توییتر اعلام کرد جایزه‌ای 5 رقمی به کسی اهدا خواهد کرد که بتواند برای Breath of the Wild یک ماد چندنفره پیاده‌سازی کند.

در سطح اینترنت چنین وعده‌هایی زیاد مشاهده می‌شوند، اما به نظر می‌رسد PoinCrow، یوتوبر مذکور، در رابطه با این پاداش بسیار جدی است. قوانین، مقررات و سطح کیفی ماد در قالب یک مطلب مفصل تنظیم و شرح داده شده است. یک سری انتظارات از این ماد نیز وجود دارد که باید در پروژه نهایی اعمال شوند.

در مطلب تنظیم شده آمده است که ماد باید در سرتاسر نقشه قابل تجربه باشد و یک تا دو هفته قبل از عرضه، دسترسی کامل به یوتوبر یاد شده داده شود. همچنین PoinCrow در ابتدا اعلام کرده بود که ماد مذکور باید از 4 پلیر به طور همزمان پشتیبانی کند، اما در نهایت از این مورد صرف‌نظر کرد. این بدان معنا است که حالا با ارائه‌ی ماد دو نفره نیز می‌توان برنده‌ی جایزه شد.

نکته‌ی مهم این است که برای اعمال چنین ویژگی قابل توجهی، ساعت‌ها کار مداوم نیاز است و 10 هزار دلار احتمالاََ حتی برای بودجه‌ی چنین پروژه‌ای کافی نباشد. قبلاََ دیده‌ایم که مادسازها کارهای خارق‌العاده‌ای انجام بدهند، اما در رابطه با چنین پروژه‌‌ی چالش‌برانگیزی، احتمالاََ جایزه به فردی برسد که از مدت‌ها پیش ساخت پروژه‌ی را آغاز کرده است.

مادسازهایی که به دنبال جایزه‌ی 10 هزار دلاری هستند باید توجه کنند که بر اساس قوانین تنظیم شده توسط این یوتوبر، پروژه‌ی بخش چندنفره‌ی Breath of The Wild باید تا دو ماه قبل از عرضه‌ی ادامه‌ی این عنوان ارائه شود. در حال حاضر ادامه‌ی Breath of The Wild برای عرضه در سال 2022 برنامه‌ریزی شده است.

Tang HaoMEYSAMB300
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید