احتمالا هاوس‌مارک به بسته الحاقی Returnal اشاره دارد

5 آذر 1400 - 21:29

به ماه‌های گذشته که نگاه می‌کنیم، کاملا مشخص است که Returnal، ساخته‌ی شوتر روگ‌لایک استودیوی هاوس‌مارک، یکی از عناوین برجسته‌ی سال ۲۰۲۱ به حساب می‌آید.

اگرچه این بازی از نظر محتوایی چیزی کم ندارد، شکی نیست که طرفداران آن بی‌صبرانه منتظر محتوای بیشتر و غرق شدن دوباره در بازی هستند. این را گفتیم، زیرا به نظر می‌رسد که استودیوی هاوس‌مارک (Housemarque) به بسته‌ی الحاقی بازی Returnal اشاره دارد.

توسعه‌دهنده‌ی بازی Finish، اخیرا پست رمزآلودی را در توییتر رسمی خود منتشر کرده است تا تصویری از یک صحنه‌ی ناآشنا از بازی Returnal را به اشتراک بگذارد. علاوه‌بر خود تصویر، متن همراه آن هم به گونه‌ای است که می‌توان گفت تصویر یادشده، به سیاره‌ای که داستان اصلی بازی در آن جریان دارد مربوط نمی‌شود.

Returnal

آیا ممکن است هاوس‌مارک به یک بسته‌ی گسترش‌دهنده اشاره داشته باشد که روی سیاره‌ی آتروپوس جریان ندارد؟ اشاره‌ای که در اینجا انجام شده -اگر بتوان اینگونه گفت- نسبتا مبهم است، بنابراین نمی‌توان گفت که دقیقا چه معنایی پشت این توییت پنهان شده است. چیزی که می‌توان گفت، این است که ذهن بسیاری از کابران درگیر این توییت استودیوی هاوس‌مارک شده.

با سپری شدن هر یک روز، به تاریخ برگزاری رویداد Game Awards نزدیک‌تر می‌شویم و از آنجا که نمایش امسال، پربارتر از سال‌های گذشته جلوه می‌کند، این احتمال وجود دارد که اگر سونی و هاوس‌مارک برنامه‌ای برای بازی Returnal در سر داشته باشند در رویداد مذکور به معرفی آن بپردازند. چندی قبل اعلام شد که فروش بازی مورد بحث، از ۵۰۰ هزار نسخه عبور کرده است. در نتیجه این بازی از تعداد پلیر کافی برای توجیه محتوای بیشتر برخوردار است. به هر حال، حداقل می‌توان امیدوار بود که این گونه است.

بازی Returnal در انحصار کنسول پلی‌استیشن ۵ قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی توسط وب‌سایت گیمفا را از طریق این نشانی مطالعه کنید. نظر شما در رابطه با بسته‌ی الحاقی (احتمالی) این بازی چیست؟ آیا منتظر فرصتی برای بازگشتن به دنیای Returnal هستید؟

DARKSIRENalinerd2KurosP.morganmohsenj74MEYSAMB300Black KnightPLAYSTATION ON TOPاینسایدر استخونیAli984ETERNAL_MAN (از بن بازگشته)SAMAN Ghost of Sparta
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید