محل فیلم‌برداری سریال Lord of the Rings در انگلستان مشخص شد

5 آذر 1400 - 09:50

سریال Lord of the Rings آمازون قرار است اولین اقتباس لایو-اکشن این فرنچایز باشد که در نیوزیلند فیلم‌برداری نخواهد شد. فصل دوم این سریال قرار است در حوالی شهر لندن ساخته شود.

انتقال مکان فیلم‌برداری Lord of the Rings از نیوزیلند به بریتانیا سر و صدای زیادی به پا کرد. این اولین اقتباس لایو-اکشن مدرن آثار تالکین است که در نیوزیلند فیلم‌برداری نشده است. حتی سه‌گانه‌ی The Hobbit هم در این کشور فیلم‌برداری شده بود. این حرکت آمازون با واکنش‌های منفی از سوی بخش تولیدات نیوزیلند هم مواجه شد. منابع نزدیک به Bray Film Studios و Bovingdon Airfield گزارش داده‌اند که این استودیوها محل فیلم‌برداری این سریال خواهند بود. روند تولید سریال از بهار سال 2022 آغاز خواهد شد.

آمازون اوایل امسال تایید کرد که فصل اول Lord of the Rings در سپتامبر 2022 کار خود را بر روی سرویس استریم این شرکت آغاز خواهد کرد. اپیزودهای این سریال به صورت هفتگی منتشر خواهند شد. حتی پیش از آغاز به کار سریال، آمازون دستور تولید چندین فصل را صادر کرده است. طبق شایعات فصل اول Lord of the Rings حدود 450 میلیون دلار هزینه داشته است. تا کنون آمازون به شدت از داستان و حتی نام کامل سریال محافظ کرده است. صرفا می‌دانیم که این سریال در عصر دوم جهان Middle-Earth جریان دارد و رویدادهای آن پیش از هر دو سه‌گانه‌ی The Lord of the Rings و The Hobbit هستند.

فیلم‌برداری Lord of the Rings در حالی آغاز می‌شود که آمازون تولیدات خود در بریتانیا را افزایش می‌دهد. برخی از محبوب‌ترین سریال‌های این شرکت مثل Citadel، The Power و Anansi Boys هم در بریتانیا فیلم‌برداری می‌شوند.

DARKSIREN.
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید