اسکین‌های شایعه شده برای Fortnite؛ از ماتریکس تا مرد عنکبوتی

4 آذر 1400 - 15:42

اخیراً فهرستی از اسکین‌های آینده‌ی بازی فورتنایت (Fortnite) فاش شد که در بین اسامی آن‌ها، نام‌های شخصیت‌هایی از جمله مرد عنکبوتی و ماتریکس به چشم می‌خورد.

بازی Fortnite در این برهه‌ی زمانی به صورت مرتب میزبان کراس اُورهای مختلف و اسکین‌های لایسنس شده از شخصیت‌های مشهور است و به نظر نمی‌رسد که شرکت اپیک گیمز (Epic Games) قصد توقف این روند را داشته باشد. به دنبال این موضوع، اخیراً فهرستی از اسامی اسکین‌هایی که در ماه‌های آینده به این بازی افزوده خواهند شد، فاش شده است. در ادامه نگاهی به آن‌ها خواهیم انداخت.

اسکین Spider-man

fortnite spiderman

افزوده شدن اسکین Spider-man به بازی Fortnite موضوعی است که سال‌ها پیش طرفداران این بازی منتظر وقوع آن بودند و با توجه به قرارداد همکاری بین مارول و اپیک گیمز، این امر دیر یا زود محقق خواهد شد. اما دلیل رخ ندادن این اتفاق تاکنون، این بوده است که هر دو شرکت منتظر زمان مناسب افزوده شدن اسکین Spider-man به بازی بوده‌اند و به نظر می‌رسد که این لحظه به زودی فرا خواهد رسید. به گفته‌ی یکی از منابعی که همواره در زمینه‌ی افشای اخبار بازی‌های ویدیویی موفق عمل کرده است، کراس اُور Spider-man در بازی Fortnite با اکران فیلم Spider-Man: No Way Home یعنی حدود یک ماه دیگر رخ خواهد داد.

به گفته‌ی این منبع، اسکین‌های Spider-man در چپتر اول فصل سوم بازی Fortnite در دسترس قرار خواهند گرفت و احتمالاً نسخه‌ی MCU آن پیش از همه قابل خرید باشد.

اسکین The Matrix

انتشار قسمت جدیدی از مجموعه‌ی The Matrix به احتمال فراوان در بازی Fortnite نیز جشن گرفته خواهد شد. فیلم Matrix Resurrections حدود یک ماه دیگر در سینماها اکران خواهد شد و به گفته‌ی یکی دیگر از منابع موثق، کراس اُور این فیلم با حضور دو اسکین از شخصیت‌های Neo و Trinity در بازی Fortnite رخ خواهد داد. در جدیدترین قسمت ماتریکس، شاهد ظاهری جدید از شخصیت نئو هستیم، اما شک نکنید که اسکین‌های متنوع وی در بازی قرار خواهند گرفت.

بدین ترتیب، کیانو ریوز به بازیگری مبدل خواهد شد که دو اسکین مختلف از آن یعنی جان ویک و نئو در بازی Fortnite حضور خواهند داشت.

سایر اسکین‌هایی که احتمالاً به Fortnite افزوده خواهند شد

پیش‌بینی اسکین‌هایی که در آینده به بازی Fortnite افزوده خواهند شد، چندان پیچیده نیست و حتی بدون فاش شدن اسامی آن‌ها نیز می‌توان برنامه‌های اپیک برای این بازی را حدس زد. برای مثال، شخصیت‌های فیلم Dune به احتمال فراوان به این بازی افزوده خواهند شد و شخصیت‌های متعدد دیگری نیز وجود دارند که به احتمال زیاد در سال 2022 در این بازی حضور خواهند داشت.

شخصیت‌هایی از جمله The Batman ساخته‌ی مت ریوز (Matt Reeves)، شخصیت‌های بازی Uncharted، شخصیت‌های فیلم Mission: Impossible، شخصیت Negan از مجموعه‌ی The Walking Dead، شخصیت‌های Doctor Strange و Game of Thrones از جمله کاندیدهای اصلی ورود به بازی Fortnite محسوب می‌شوند.

بازی Fortnite، هم اکنون از طریق تمامی پلتفرم‌ها به صورت رایگان در دسترس قرار دارد.

Ali Hassan nejadMEYSAMB300
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Amo Hamed گفت:

    فورتنایت داره روز به روز رشد میکنه و سلایق مختلف رو جذب میکنه ولی فراستی های وطنی هنوز عقیده دارن این بازی برای بچه هاست D:

    بماند پابجی ( بجز پلتفرم گوشی های هوشمند ) به خاک سیاه نشست سر همین کل کل ها ولی هنوز فورت هست …

    Neil.DruckmannNikator1383Little∞GodMEYSAMB300