آخرین رویداد چپتر دوم Fortnite در همین ماه برگزار خواهد شد

4 آذر 1400 - 00:36

بعد از یک هفته حدس و گمان، اپیک گیمز (Epic Games) تایید کرد که چپتر دوم بازی محبوب بتل رویال Fortnite، در آذرماه سال جاری (دسامبر ۲۰۲۱) به پایان خواهد رسید.

این بار دومی خواهد بود که اپیک گیمز ساختار فصلی بازی خود را از ابتدا آغاز می‌کند. چپتر اول بازی پرطرفدار Fortnite ده فصل به طول انجامید، اما پرونده‌ی چپتر دوم با تنها هشت فصل بسته خواهد شد. با این که اپیک گیمز زمان دقیق به اتمام رسیدن چپتر دوم را اعلام کرده، اما اطلاعات و جزئیاتی از چپتر سوم نداده است.

اپیک گیمز این رویداد جدید که در ساعت ۲۳:۳۰ روز ۱۴ آذر ۱۴۰۰ (۵ دسامبر ۲۰۲۱)، آغاز خواهد شد را “پایان (The End)” نام نهاده است. در این رویداد گیمرها علیه ملکه‌ی مکعبی (The Cube Queen) مبارزه خواهند کرد. شرکت در این رویداد برای همه آزاد است و هر گروه، ۱۶ نفر عضو خواهد داشت. لازم به ذکر است که نیم ساعت قبل از شروع رویداد می‌توانید وارد سرورها شوید و خود را برای این مبارزه‌ی حماسی آماده کنید.

تا آغاز این رویداد وقت دارید تا چالش‌های باقی‌مانده‌ی فصل ۸ بازی Fortnite را به اتمام برسانید و بتوانید جوایز مربوط به این فصل را دریافت کنید. اپیک گیمز نیز برای شتاب بخشیدن به پیشرفت گیمرها، از امروز به هر فردی که وارد بازی Fortnite شود، XP رایگان هدیه می‌دهد.

شکی نیست که با پایان چپتر دوم، چپتر سوم بازی پرهوادار Fortnite شروع خواهد، اما همانگونه که پیش‌تر اعلام شد، اپیک گیمز هیچ اطلاعاتی از این چپتر جدید نداده است. اگر اپیک گیمز روشی مشابه پایان چپتر اول پیش بگیرد، می‌توان انتظار داشت که عنوان Fortnite به مدت یک یا دو روز از دسترس خارج شود تا تغییرات لازم، اعمال شوند. در صورت انتشار هرگونه خبر از چپتر سوم، شما را در جریان خواهیم گذاشت.

MEYSAMB300
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Y & Y گفت:

    از کاربر یوحان معذرت میخوام. ظاهرا ایشون به همه لایک میده😁

    SamulAasژنرال اردک