هنری کویل از ایده‌هایش برای پروژه‌های آینده سوپرمن می‌گوید

3 آذر 1400 - 18:57
هنری کویل

هنری کویل از آمادگی خود برای حضور دوباره در نقش سوپرمن در پروژه‌های آینده گفته است.

هنری کویل (Henry Cavill)، ایده‌های بسیار خوبی در مورد داستان‌های آینده سوپرمن دارد. او دوست دارد تا در پروژه‌های آینده سوپرمن، حضور داشته باشد. در مصاحبه‌ای تازه، هنری کویل در مورد نقش‌آفرینی‌اش در نقش سوپرمن در این سه فیلم گفته است و در مورد آینده‌ سوپرمن در دنیای سینمایی دی‌سی صحبت کرده است.

هنری کویل در این مصاحبه تازه، بیان کرده که اولین حضور او در نقش سوپرمن، به این کاراکتر، یک داستان خاستگاه مناسب را ارائه داده است. هنری کویل در ادامه افزوده است:

من در ابتدا، بسیار مشتاق بودم که در ابتدا، روزهای ابتدایی سوپرمن را به تصویر بکشیم. در ابتدا، با فیلم Man of Steel به داستان او پرداخته شد و سپس در فیلم Batman v Superman، سوپرمن اندکی تاریک‌تر شده بود.

پس از فیلم مرد پولادین (Man of Steel) و فیلم بتمن در برابر سوپرمن (Batman v Superman)، هنری کویل سومین حضورش در نقش سوپرمن را با فیلم لیگ عدالت (Justice League) تجربه کرده است. فیلم لیگ عدالت، آخرین حضور هنری کویل در نقش سوپرمن بوده است.

با این حال، با انتشار نسخه زک اسنایدر (Zack Snyder) فیلم لیگ عدالت، برنامه‌های اصلی این کارگردان برای کاراکتر سوپرمن را نشان داد. زک اسنایدر قصد داشته تا سوپرمن را به شخصیتی شیطانی تبدیل کند که باعث رخ دادن یک رویداد آخرالزمانی می‌شود و در آن، بتمن برای نجات بشریت باید با جوکر همکاری کند.

با اینکه هنری کویل با ایده تبدیل شدن سوپرمن به شخصیتی شرور موافق است اما بر این باور است که در ابتدا باید زمان بیشتری صرف سال‌های قهرمانانه سوپرمن شود. هنری کویل در ادامه صحبت‌های خود در این باره گفته است:

اگر سوپرمن قرار است به فرد بدی تبدیل شود، پس من دوست دارم تا در ابتدا، طرفداران به اندازه کافی سوپرمن قهرمان، نماد امید و فانوس نور را ببینند و سپس، او در مسیر تاریکی قرار بگیرد. پس از آن نیز، او در مسیر رستگاری قدم بگذارد. من برای انجام این کار و ایده بسیار مشتاق هستم.

فیلم مرد پولادین موفق شده بود تا به فروش بیش از 668 میلیون دلار در گیشه بین‌المللی دست پیدا کند. این فیلم، آغازگر دنیای سینمایی گسترده دی‌سی توسط کارگردان زک اسنایدر بوده است. دو فیلم بعدی با حضور سوپرمن با بازی هنری کویل، با واکنش‌های خوبی از سوی منتقدان و طرفداران روبه‌رو نشده بود.

در حال حاضر، هیچ برنامه‌ای برای ساخت فیلم جدید سوپرمن با بازی هنری کویل وجود ندارد. هر چند، هنری کویل همچنان آماده حضور در این نقش است. علاوه بر این، او دوست دارد تا نقش کاپیتان بریتین را در دنیای سینمایی مارول به تصویر بکشد.

منبع: کولایدر

MEYSAMB300
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید