فیلم‌برداری فیلم Ant-Man and The Wasp: Quantumania به اتمام رسید

3 آذر 1400 - 11:51
Ant-Man and The Wasp: Quantumania

روند فیلم‌برداری قسمت سوم از سری فیلم‌های مرد مورچه‌ای با عنوان «مرد مورچه‌ای و زنبورک: شیدایی کوانتومی»، با انتشار تصویری هنری از آن به پایان رسید.

خبر به اتمام رسیدن روند فیلم‌برداری این پروژه را کارگردان آن با نام پیتون رید (Peyton Reed)، با انتشار توییتی در شبکه اجتماعی توییتر، به گوش طرفداران این فرنچایز رسانده است.

او در توییت خود، علاوه بر اعلام خبر به پایان رسیدن روند فیلم‌برداری این پروژه، تصویر هنری جدیدی را نیز از کاراکتر مرد مورچه‌ای و واسپ در این فیلم منتشر کرده است.

در این تصویر می‌توان کاراکتر واسپ را که به سایز بسیار کوچکی تغییر شکل داده، در بالای سر مرد مورچه‌ای مشاهده کرد.

این تصویر توسط هنرمندی با نام مارک جیمز هیبلین (Mark James Hiblin) خلق شده است.

نقش کاراکتر مرد مورچه‌ای را در قسمت سوم این فیلم، درست مانند قسمت‌های قبلی‌اش، بازیگر مطرح هالیوودی با نام پل راد (Paul Rudd) و نقش کاراکتر واسپ را نیز اوانجلین لیلی (Evangeline Lilly) ایفا کرده‌اند.

اکنون با اعلام خبر به اتمام رسیدن روند فیلم‌برداری این پروژه، می‌توان انتظار داشت که این فیلم، به‌زودی وارد مرحله‌ای پس‌تولید (کارهای مربوط به تدوین و جلوه‌های ویژه که پس از اتمام فیلم‌برداری اولیه صورت می‌گیرد) شود.

به اتمام رسیدن روند فیلم‌برداری این فیلم و وارد شدن آن به مرحله‌ی پس‌تولید، قدم بسیار مهمی در روند توسعه این پروژه به حساب می‌آید.

از آنجا که فیلم Ant-Man and The Wasp: Quantumania، یکی از مهم‌ترین فیلم‌های آینده دنیای سینمایی مارول محسوب می‌شود، بنابراین می‌توان انتظار داشت که با در اختیار قرار دادن زمان بیشتر به کارگردان این پروژه یعنی پیتون رید، نتیجه‌ی نهایی این پروژه نیز با بهبود بسیاری همراه شود.

با وجود این‌که هنوز جزئیاتی از طرح داستانی قسمت سوم این فیلم منتشر نشده ولی با این حال می‌دانیم که داستان آن قرار است بر روی موضوع سفر در زمان تمرکز داشته باشد.

انتظار می‌رود که بعد کوانتومی در این فیلم نیز مانند فیلم Avengers: Endgame، بخش مهمی از داستان را تشکیل دهد.

به غیر از موضوع سفر در زمان، حضور کاراکتر کانگ فاتح (Kang the Conqueror) در این فیلم نیز به صورت رسمی توسط کمپانی مارول تائید شده است.

به نظر می‌رسد که این کاراکتر قرار است به عنوان شخصیت منفی اصلی این فیلم، در آن حضور داشته باشد.

فیلم Ant-Man and The Wasp: Quantumania اولین حضور این کاراکتر در دنیای سینمایی مارول نخواهد بود، چرا که کمپانی مارول پیش از این نیز، نسخه‌ی دیگری از این کاراکتر را در قسمت پایانی سریال Loki به بینندگان معرفی کرده است.

نقش این کاراکتر را در قسمت سوم این فرنچایز، بازیگر مطرح هالیوودی با نام جاناتان میجرز (Jonathan Majors) ایفا کرده است.

به غیر از پل راد، اوانجلین لیلی و جاناتان میجرز، از دیگر بازیگران مطرح حاضر در این فیلم می‌توان به مایکل داگلاس (Michael Douglas) در نقش کاراکتر هنک پیم، میشل فایفر (Michelle Pfeiffer) در نقش همسر او با نام جنت ون داین و کاترین نیوتون (Kathryn Newton) در نقش دختر کاراکتر مرد مورچه‌ای با نام کسی اشاره کرد.

علاوه بر این بازیگر‌ها، بازیگر افسانه‌ای هالیوود با نام بیل مری (Bill Murray) نیز قرار است در این فیلم، در نقش کوتاهی دیده شود.

وظیفه‌ی به قلم درآوردن فیلم‌نامه‌ی قسمت سوم این فرنچایز را نویسنده‌ای با نام جف لاونس (Jeff Loveness) بر عهده داشته است. از کارهای قبلی این نویسنده می‌توان به سریال بسیار محبوب Rick and Morty اشاره کرد.

فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania قرار است در تاریخ ۶ مرداد ماه ۱۴۰۲ (۲۸ ژوئیه ۲۰۲۳) در سینماها به نمایش گذاشته شود.

تصویر هنری منتشر شده توسط پیتون رید را می‌توان در ادامه تماشا کرد:

منبع: کولایدر

آرینMEYSAMB300
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید