تمام آن چیزی که از فصل یازدهم بازی Call of Duty Mobile می‌دانیم

4 آذر 1400 - 11:33

طبق شنیده‌ها، به زودی شاهد فصل یازدهم بازی کال آف دیوتی: موبایل (Call of Duty: Mobile) خواهیم بود. در ادامه به تمامی موارد مربوط به این فصل خواهیم پرداخت.

زمان زیادی از عرضه‌ی فصل دهم بازی Call of Duty Mobile نمی‌گذرد، اما شنیده‌ها حاکی از آن هستند که فصل یازدهم از این بازی محبوب قرار است به زودی در دسترس کاربران قرار بگیرد. جزئیات منتشر شده نشان می‌دهند که قرار است تغییرات مثبت زیادی را در بازی شاهد باشیم. بعضی از مواردی که به آن‌ها اشاره می‌کنیم از سوی سازندگان تایید شده‌اند و انتظار می‌رود در آینده باقی موارد نیز حضورشان در فصل یازدهم از این بازی تایید شود.

مطالب مرتبط:

نقشه

بازی Call of Duty Mobile همیشه از نقشه‌های دیگر عناوین این سری بهره‌ برده است. این بار نیز شاهد این مورد خواهیم بود و قرار بر این شده تا نقشه Icebreaker که پیش از آن در Call of Duty: Black Ops 4 شاهدش بودیم به بازی اضافه گردد.

تاریخ انتشار

هنوز تاریخ رسمی‌ انتشار فصل یازدهم بازی Call of Duty Mobile مشخص نشده است، اما با توجه به عادت سازندگان و تاریخ شروع فصل دهم یعنی 17 نوامبر 2021، می‌توان حدس زد که به احتمال بسیار قوی، فصل یازدهم بازی در تاریخ 20 دسامبر 2021 در دسترس مخاطبین قرار بگیرد.

CALL OF DUTY

تریلر

سازندگان بازی Call of Duty Mobile، همیشه پیش از شروع هر فصل، تریلری را منتشر می‌کنند که در آن اطلاعات کاملی از فصل مورد انتظار در اختیار گیمر‌ها قرار می‌گیرد. هنوز تریلری برای فصل یازدهم این بازی منتشر نشده، اما احتمالاََ در هفته‌های آتی شاهد یک تریلر خواهیم بود. با انتشار تریلر، قطعا آن را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار شما کاربران عزیز قرار خواهیم داد.

تست سرور

بدون شک مخاطبین بازی Call of Duty Mobile خوشحال می‌شوند اگر که به آن‌ها بگوییم سازندگان سرور‌های فصل یازدهم بازی را به صورت کامل تست خواهند کرد تا در زمان انتشار این فصل، مشکلی در این زمینه رخ ندهد. همچنین بعضی از محتویات فصل یازدهم زود‌تر از موعد در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت تا نزد گیمر‌ها نیز تست شوند.

بتل پس

در فصل یازدهم از بازی Call of Duty Mobile بتل پس جدیدی نیز ارائه خواهد شد. در این بتل‌پس قرار است صد‌ها آیتم مختلف را شاهد باشیم که شامل کارکتر‌ها، اسلحه‌ها، اسکین‌ها و … خواهد بود.

پچ نوت

همانند همیشه، بازی در فصل یازدهم نیز قرار است آپدیت‌های فراوانی را دریافت کند که اطلاعات مربوط به هرکدام را در آینده قادر هستید از طریق پچ نوت‌های درون بازی مطالعه بفرمایید.

MEYSAMB300
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • MahdiR8856 گفت:

    مقاله خوبی بود ولی به نظرم یکم صبر می‌کردین اطلاعات بیشتری منتشر میشد بعد توی سایت میزاشتین.
    الان چیز زیادی برا گفتن نبود خب 🙁