اطلاعاتی جدید از PES 2012

۱۱ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۹:۰۱

ماه گذشته Konami با انتشار تصاویر و فیلم ویدئویی مراحل ساخت بازی و اطلاعاتی از PES 2012، تا حدی از این سری فوتبال ژاپنی که در چند سال گذشته چندان هم موفق نبوده، رونمایی کرد. اما حالا اطلاعاتی جدید از این بازی منتشر شده که با هم مرور می کنیم.

1) جام یوفا و جام باشگاه های اروپا در PES 2012 لایسنس شده اند و با نام صحیح در بازی حضور خواهند داشت و بازی کننده ها می توانند این دو تورنمنت محبوب فوتبال را به صورت واقعی و از مراحل مقدماتی شروع کرده و به مراحل بالاتر بروند.

2) هدف اصلی سازندگان نزدیکی PES 2012 به یک فوتبال واقعی است و آن ها معتقدند برای سرگرم کننده تر شدن PES 2012، باید از قید شبیه سازی یک سری از چیز ها گذشت.

3) بازی از موتور AI (هوش مصنوعی) جدیدی استفاده خواهد کرد که دست سازندگان را برای طراحی واکنش مدافعان و دروازه بان حریف در موقعیت های مختلف باز تر کرده. این موتور AI با همکاری برخی از کارمندان Konami با برخی برنامه نویسان دانشگاه تکنولوژی توکیو نوشته شده و به نظر نمی رسد نقصی در کار آن باشد!

Pro Evolution Soccer

4) بازی تا حدی از حالت آرکید قبلی فاصله می‌گیرد و بیشتر بر روی کار های هجومی و نشان دادن یک فوتبال هجومی و زیبا تمرکز دارد. سازندگان می خواهند که بازی کننده در حین انجام بازی از دیدن آن هم لذت ببرد؛ آن ها می گویند که دوست دارند وقتی بازی کننده مشغول انجام بازی است، احساس کند که دارد فوتبال “تیکی تاکا”ی بارسلونا را مشاهده می کند.

5) هم تیمی های شما در PES 2012 با شما هماهنگ تر خواهند بود؛ در هنگام حمله آن ها فرار های زیبایی از کناره ها انجام می دهند و برای خودشان فضا ایجاد می کنند که شما به آن ها پاس دهید. همچنین آن ها سعی می کنند با کار ها و برخی فرار های جعلی، مدافعان حریف را سرگرم کنند تا شما کارتان را راحت تر انجام دهید.

6) فیزیک بدنی بازیکنان چیزی است که در PES 2012 خیلی مورد توجه است؛ هر بازیکن با توجه به قد، وزن و فیزیک بدنی اش توان هایی دارد که در هنگام نبرد های تک به تک، موتور فیزیکی بازی با محاسباتی دقیق، هر کدام از این سه فاکتور را محاسبه می کند و هر بازیکن که قدرت بدنی بیشتری داشته باشد، برنده نبرد های تک به تک می‌شود.

7) سیستم انتخاب بازیکن هم دچار تغییر شده و شما به راحتی می توانید با زدن آنالوگ سمت راست، بازیکن مورد نظر خودتان را انتخاب کنید. سازندگان معتقدند که این سیستم انتخاب بازیکن جدید باعث می شود که از سرعت بازی کم نشود و بازی کننده همچنان یک فوتبال زیبا و هیجان انگیز را مشاهده کند.

8 ) پرس ها و Man Marking های حریف تان با توجه به سیستم هوش مصنوعی جدید بازی، در هر مسابقه بسیار حرفه ای طراحی می شود و دیگر نمی توانید با یک بازیکن قوی مانند مسی یک تنه به قلب دفاع حریف بزنید و جلو بروید؛ سازندگان می‌گویند که اصل موفقیت در مسابقات در PES 2012 همکاری و پاس کاری است.

9) بازی بر روی پلتفرم های PC, X360, PS3, Wii, PS2 و PSP منتشر می شود و این احتمال وجود دارد که در ماه های آینده نسخه سه بعدی آن که مختص کنسول دستی 3DS هست هم معرفی بشود و همزمان یا یکی دو ماه پس از عرضه بازی عرضه شود.

10) تاریخ انتشار بازی آن طور که شایعات می‌گویند، اوایل آبان ماه 1390 خواهد بود؛ در این صورت نسخه‌ی دموی بازی هم باید اواخر شهریور یا اوایل مهر ماه عرضه شود.

1
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید