لیان اسکات کندی از Resident Evil به Rainbow Six Siege می‌آید

28 آبان 1400 - 17:50

طرفداران فرنچایز Resident Evil حالا می‌توانند تا یکی از شخصیت‌های محبوب این فرنچایز را در Rainbow Six Siege ببیند. به تازگی اسکین Leon Kennedy به شوتر یوبی‌سافت (Ubisoft) اضافه شده است.

Rainbow Six Siege با آوردن اسکین‌های عجیب و غیر منتظره به بازی خود غریبه نیست. بسیاری ورود شخصیت Pickle Rick به این بازی را هنوز به خاطر دارند. با این حال اگر طرفدار Resident Evil هستید، احتمالا از آخرین همکاری یوبی‌سافت با ناشری دیگر استقبال خواهید کرد. این ناشر دیگر این بار کپکام (Capcom) بوده و حاصل این همکاری اضافه شدن اسکین Leon Kennedy به بازی است. Leon Kennedy که یکی از شخصیت‌های اصلی فرنچایز کپکام است به عنوان اسکین اپراتور Lion به بازی اضافه خواهد شد. توییتر رسمی Rainbow Six Siege در واکنش به این خبر نوشت:

به نظر می‌رسد که یک تازه‌وارد به تیم ما اضافه شده است! اسکین Elite کاراکتر Leon S. Kennedy برای اپراتور Lion در حال حاضر در Rainbow Six Siege در دسترس است.

راستش را بخواهید صورت این اپراتور بیشتر از Leon به خود Lion شباهت دارد. با این حال یونیفرم و سایر آیتم‌های ظاهری این شخصیت با دقت زیادی به Rainbow Six Siege آورده شده است. این پک اسکین که Lion Elite Set نام دارد همراه با یک انیمیشن پیروزی جدید، لباس کامل و نمادین Leon Kennedy، یک Charm جدید و چندین اسکین اسلحه به فروش می‌رسد. پیش از این Leon هم شخصیت Jill Valentine از فرنچایز Resident Evil به عنوان اسکین Zofia به Rainbow Six Siege اضافه شد. کسی چه می‌داند شاید این آخرین شخصیت Resident Evil نباشد که به Rainbow Six Siege اضافه می‌شود.

بازی Rainbow Six Siege در حال حاضر برروی ایکس‌باکس سری ایکس/اس، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و پلتفرم PC در دسترس است.

DARKSIRENmatrix4221489MahyarMsmAloyMEYSAMB300Paprika
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید