گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Destiny ممکن است برای PC منتشر شود

۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۰۰

بانجی، استودیوی سازنده بازی Destiny طی خبری اعلام کرده است که احتمال انتشار این بازی برای PC وجود دارد. انتشار این بازی بستگی به قابلیت ذخیره Cross Platform دارد. بدین منظور که قابلیت ذخیره برای PC امکان دارد یا خیر.

Eric Osborne، نویسنده ارشد و مدیر بخش روابط عمومی در صحبتی با IGN درباره انتشار این بازی برای PC می گوید: ” ما نه جواب مثبت داده ایم و نه جواب منفی! ”

وی در توضیح می گوید:

هر چه پلتفرم بیشتری برای Destiny در نظر گرفته شود، فعالیت های بیشتری برای نیل به این هدف باید انجام گیرد و ما قصد نداریم که هسته اصلی گیم پلی با هر پلتفرمی سازش پیدا کند و بر روی هر پلتفرمی بتوان این بازی را انجام داد. بسیاری از بازیبازها بر روی PC بازی می کنند و علاقه وافری برای ساخت این بازی برای PC داریم ولی هنوز رسما اعلام آمادگی نکرده ایم ولی در آینده نه چندان دور درباره این قضیه بیشتر سخن خواهیم گفت.

درباره قابلیت ذخیره Cross platform این چنین توضیح داده شد:

پلتفرم ها برای ما همه چیز است! تمامی اطلاعات، سرویس های خدماتی و امنیتی، Bungie.net متعلق به ماست. اگر بتوانیم این موارد را تحت کنترل خود در آوریم، می توانیم کارهای جالبی را انجام دهیم. پس در صدد این هستیم که بهترین کارها را برای بازیباز انجام دهیم ولی هنوز پیچیدگی هایی در ساخت وجود دارد که کنترل کردن آن خارج از توان ماست ولی ما برای حل کردن این مشکلات تمام تلاش خود را انجام می دهیم. در حال حاضر چیزی برای اطلاع رسانی نداریم ولی در آینده حتما اعلام خواهیم کرد.

اطلاعات بیشتری از این بازی در E3 امسال افشا خواهد شد. به شدت منتظر عرضه این بازی برای PC هستیم. بازی Destiny در ژانر MMO Shooter قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید