خورخه لندبورگ حضورش در فیلم Spider-Man: No Way Home را تایید کرد

11 آبان 1400 - 18:38
خورخه لندبورگ

خورخه لندبورگ نقشش در دو فیلم قبلی این مجموعه را در فیلم Spider-Man: No Way Home بازآفرینی خواهد کرد.

به نظر می‌رسد که افراد بسیار زیادی قرار است در فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) حضور داشته باشند. به تازگی خورخه لندبورگ (Jorge Lendeborg) در مصاحبه خود آشکار کرده است که در این فیلم حضور خواهد داشت.

خورخه لندبورگ در فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه (Spider-Man: Homecoming) و فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه (Spider-Man: Far From Home) نقش شخصی به نام جیسون لونلو را بازی کرده است. او قرار است این نقش را در فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، نیز بازآفرینی کند. او در مصاحبه اخیر خود در مورد حضور شخصیتش در این فیلم گفته است:

بله، این شخصیت نیز حضور دارد. همانند فیلم‌های قبلی، این بار نیز برخورد بسیار اندکی با گروه مرد عنکبوتی دارد. او احتمالا قرار است در خانه بنشیند و بازی‌های ویدیویی انجام بدهد.

فیلم مرد عنکبوتی بازگشت به خانه (Spider-Man Homecoming)

در کنار او، آنگوری رایس (Angourie Rice) در نقش بتی برنت، بازی می‌کند. آنها مسئول اعلام اطلاعیه‌ها در مدرسه هستند. بنابر گفته‌های خورخه لندبورگ، بسیاری از این صحنه‌ها با بازی او و آنگوری رایس، بدون آماده‌سازی قبلی شکل گرفتند. لندبورگ در مورد نقش‌آفرینی فی البداهه خود گفته است:

زمانی که برای اولین بار به لس آنجلس آمدم، در کلاس‌هایی در دانشگاه کالیفرنیا شرکت کردم و همین کلاس‌ها، من را با اصول این کار آشنا نمود.

اما قبل از آن، فکر می‌کنم که زمانی که مشغول نوشتن لطیفه‌هایی در خانه خودم بودم، توانستم تا فی البداهه بازی کردن‌ام را بهبود ببخشم. بچه‌ها در حال فوتبال یا بسکتبال بازی کردن بودند و من در حال نوشتن لطیفه بودم. من استندآپ کمدی اجرا کردم تا بتوانم هوش و درک کمدی خود را سر زنده نگه دارم. پس، در استندآپ و نقش‌آفرینی فی البداهه مهارت دارم.

مدیر استودیو مارول، کوین فایگی (Kevin Feige)، در مصاحبه اخیر خود به طرفداران هشدار داده است که مراقبت انتظارات خود از فیلم جدید مرد عنکبوتی باشند. او گفته است:

شایعات، سرگرم‌کننده هستند. با اینکه بسیاری از آنها درست هستند اما برخی از آنها، حقیقت ندارند. اینکه مردم را برای دیدن یک فیلم، به هیجان در بیاوری و انتظارات را بالا ببری، همانند یک تیغه دو لبه است. اگر این انتظارات زیاد باشند، ممکن است مردم پس از دیدن فیلم، از آن ناامید شوند.

فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، قرار است در تاریخ 17 دسامبر سال جاری میلادی بر روی پرده سینماها اکران شود.

منبع: کمیک بوک

1100meysambP.morganSpider-Mah04یوحانPlaystation x Discord

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Amiragha گفت:

  من فقط دوست دارم چارلی کاکس باشه توی این فیلم
  نه برام توبی مهمه نه اندرو نه دفو نه مولینا نه….
  فقط چارلی کاکس باشه تموم دیگه

  Dparsa_-furyAlucard64P.morganSpider-Mah04Shougo Makishimaیوحان
  • Spider-Mah04 گفت:

   خداییش چارلی جوری نقش مت مورداکو بازی کرد، دیگه هیچ کسو آدم نمیتونه تو نقش مت/ دردویل به غیر از چارلی کاکس تصور کنه، انگار دقیقا همون ورژن دنیای کمیکشه! بازی فوق العادشم که با اینکه نابینا خودش نیست ولی باید جوری بازی کنه انگار نابینا هستش باور نکردنیه! مشکلاتش هم با خودش و ایمانش به خدا و قضیه کشتن و نکشتن دشمناش (مخصوصا تو فصل 3 که به اوجش میرسه) اونقدر عالی نشون میده ، آدم دلش برای مت میسوزه بعضی وقتا! منم واقعا دوست دارم بالاخره مت و پیتر رو با هم دیگه بیرون از دنیای کمیک ببینم، رفاقتشون مثل دنیای کمیک تو دنیای سینمایی مارول هم شکل بگیره!

   DCommander Shepard fakeP.morganShougo MakishimaیوحانPlaystation x Discord
   • دقیقا عالی بود چارلی مخصوصا فصل 3 فینال

    DSpider-Mah04
  • D گفت:

   نقش آفرینیش تو دردویل تکرار نشدنی بود

   Spider-Mah04
 • D گفت:

  چقد خوب میشه چارلی نقششو تو فیلم تایید کنه

  Spider-Mah04