داستان The Boogeyman استیون کینگ تبدیل به یک فیلم بلند خواهد شد

11 آبان 1400 - 12:21
The Boogeyman

کارگردان فیلم ترسناک Host با نام راب سوج قصد دارد که فیلمی را براساس داستان کوتاه نوشته شده توسط استیون کینگ با نام The Boogeyman بسازد.

طبق گزارش اخیر منتشر شده توسط وب‌سایت ددلاین، این فیلم The Boogeyman نام خواهد داشت و داستان آن اقتباسی از رمان کوتاه نوشته شده توسط استیون کینگ (Stephen King) در سال ۱۹۷۳ با همین نام، خواهد بود.

وظیفه کارگردانی و تولید این پروژه را، کارگردان مطرح هالیوودی با نام راب سوج (Rob Savage) بر عهده خواهد داشت.

او شهرت کنونی خود را برای کارگردانی فیلم ترسناک و موفق Host در سال ۲۰۲۰ به دست آورده است.

به غیر از فیلم Host، از دیگر کارهای اخیر این کارگردان می‌توان به فیلم ترسناک Dashcam اشاره کرد که این فیلم حاصل همکاری او با کمپانی Blumhouse می‌باشد.

فیلم ترسناک The Boogeyman، داستان دختری نوجوان و برادر کوچکش را روایت می‌کند که به‌تازگی مادر خود را از دست داده‌اند و پس از مرگ مادرشان، گرفتار آزار و اذیت‌های یک نیروی شیطانی در خانه‌ خود، شده‌اند.

وظیفه به قلم درآوردن فیلم‌نامه‌ی این پروژه را نویسنده‌ای با نام مارک هیمن (Mark Heyman) بر عهده خواهد داشت. از کارهای قبلی او می‌توان به فیلم تحسین شده‌ی Black Swan با نقش‌آفرینی ناتالی پورتمن (Natalie Portman) در سال ۲۰۱۰ اشاره کرد.

این نویسنده قرار است فیلم‌نامه‌ی نهایی این پروژه را براساس فیلم‌نامه‌ی اولیه نوشته شده توسط اسکات بک (Scott Beck)، برایان وودز (Bryan Woods) و آکلا کوپر (Akela Cooper) به قلم درآورد.

از کارهای قلبی اسکات بک و برایان وودز می‌توان به کار آن‌ها بر روی فیلم‌نامه‌ی فیلم A Quiet Place و از کارهای گذشته‌ی آکلا کوپر نیز می‌توان به فیلم Malignant اشاره کرد.

فیلم ترسناک The Boogeyman در ابتدا قرار بوده که توسط کمپانی فاکس در سینماها منتشر شود ولی اکنون وظیفه‌ی پخش آن، به شبکه‌ی اینترنتی Hulu محول شده است.

داستان کوتاه The Boogeyman، شامل بخشی از کتاب به قلم درآمده توسط استیون کینگ در سال ۱۹۷۸ با عنوان The Night Shift می‌باشد. این کتاب مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه و ترسناک می‌باشد که این نویسنده آن‌ها را در سال ۱۹۷۸ در مجله‌ای با نام Cavalier Magazine‌، به چاپ رسانده است.

به غیر از The Boogeyman، از دیگر داستان‌های کوتاه نوشته شده در این کتاب توسط استیون کینگ می‌توان به داستان‌هایی از جمله Children of the Corn ،Maximum Overdrive ،The Mangler و Sometimes They Come Back اشاره کرد.

فیلم ترسناک The Boogeyman، اولین اقتباس سینمایی از این داستان کوتاه نخواهد بود. از پروژه‌های قبلی ساخته شده براساس این داستان، می‌توان به فیلم کوتاه کارگردانی شده توسط جف سی. شیرو (Jeff C. Schiro) در سال ۱۹۸۲ با همین عنوان و فیلم بیست و هفت دقیقه ای ساخته شده توسط فیلم‌ساز ایرلندی با نام جرارد لاف (Gerard Lough) در سال ۲۰۱۰ اشاره کرد.

هنوز مشخص نیست که این فیلم قرار است در چه زمانی در شبکه اینترنتی Hulu پخش شود ولی با این حال می‌دانیم که روند فیلم‌برداری آن قرار است در اوایل سال بعد میلادی، به صورت رسمی آغاز شود.

منبع: کولایدر

meysamb1100Bobysad58
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید