پوستر جدیدی برای فیلم Scream منتشر شد

11 آبان 1400 - 12:09
SCREAM

کمپانی Fandango، اخیراً پوستر جدیدی را برای فیلم ترسناک خود با عنوان «جیغ» منتشر کرده است.

این کمپانی در چند روز اخیر نیز پوستری را برای این فیلم منتشر کرده بود که در آن طرفداران می‌توانستند، نگاهی را به کاراکتر Ghostface در این فیلم بیندازند.

اکنون کمپانی Fandango با انتشار پستی جدید در شبکه اجتماعی توییتر، پوستر جدید دیگری را نیز برای این فیلم منتشر کرده است.

در این پوستر می‌توان ماسک مشهور کاراکتر Ghostface به همراه چاقویش را در پس‌زمینه‌ای تاریک مشاهده کرد. علاوه بر این، بر روی چاقوی خونین این کاراکتر نیز بازتابی از صورت کاراکتر مشهور این فرنچایز با نام سیدنی دیده می‌شود.

نقش کاراکتر سیدنی را نیز در این فیلم مانند دیگر قسمت‌های این فرنچایز، بازیگر مطرح هالیوودی با نام نو کمبل (Neve Campbell) ایفا کرده است.

در بالای این پوستر می‌توان نوشته‌ای با عنوان «(کاراکتر Ghostface) همیشه کسی است که شما آن را می‌شناسید» را نیز مشاهده کرد.

در نگاه اول به نظر می‌رسد که این پوستر نیز مانند دیگر پوستر‌های منتشر شده از این فیلم، پوستری عادی می‌باشد ولی اگر با دقت نگاه کنید متوجه می‌شوید که این پوستر، هویت مرموز کاراکتر Ghostface را هدف قرار داده است.

همان‌طور که کاراکتری با نام رندی نیز در قسمت‌های قبلی این فرنچایز به آن اشاره کرده بود، همه در این فیلم مشکوک به پوشیدن نقاب Ghostface هستند، بنابراین امکان دارد که با توجه پوستر جدید منتشر شده از آن، کاراکتر سیدنی مظنون اصلی این ماجرا باشد.

فیلم Scream، جدیدترین فیلم این فرنچایز پس از قسمت چهارم آن در سال ۲۰۱۱ با عنوان Scream 4، می‌باشد. این فیلم، اولین قسمتی از فرنچایز Scream می‌باشد که پس از مرگ کارگردان این فرنچایز با نام وس کریون (Wes Craven) در سال ۲۰۱۵ ساخته شده است.

از سال ۲۰۱۵ تا به حال فقط یک سریال تلویزیونی از این فرنچایز ساخته شده که عمر بسیار کوتاهی را در شبکه تلویزیونی MTV داشته است.

فیلم Scream قرار است علاوه بر احترام گذاشتن به جهانی که وس کریون و نویسنده این فرنچایز با نام کوین ویلیامسون (Kevin Williamson) با همکاری یکدیگر خلق کرده‌اند، موارد جالب و جذابی را نیز به فرمول قدیمی این فرنچایز اضافه کند.

این فیلم توسط کارگردان‌هایی با نام‌های مت بتینلی-اولپین (Matt Bettinelli-Olpin) و تایلر ژیلت (Tyler Gillett) کارگردانی شده است. از کارهای قبلی این دو کارگردان با همکاری یکدیگر، می‌توان به فیلم ترسناک کمپانی فاکس در سال ۲۰۱۹ با عنوان Ready or Not اشاره کرد.

فیلم ترسناک Scream قرار است در تاریخ ۲۴ دی ماه سال جاری (۱۴ ژانویه ۲۰۲۲)، توسط کمپانی پارامونت در سینماها به نمایش گذاشته شود.

پوستر جدید منتشر شده برای این فیلم را می‌توان در ادامه تماشا کرد:

SCREAM

منبع: کولایدر

meysambMahyarMsm
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید