اولین تریلر سریال The Book of Boba Fett

10 آبان 1400 - 19:42

اولین تریلر رسمی از سریال The Book of Boba Fett توسط کمپانی دیزنی منتشر شده است.

کمپانی دیزنی، اولین تریلر را برای سریال کتاب بوبا فت (The Book of Boba Fett) منتشر کرده است. این سریال قرار است در تاریخ 29 دسامبر سال جاری میلادی بر روی سرویس آنلاین دیزنی پلاس عرضه شود. این تریلر، نیم نگاهی از این سریال از دنیای جنگ ستارگان و یکی از مشهورترین جایزه‌بگیران کهکشان را ارائه می‌کند.

ساخت این سریال برای مدتی طولانی در دستور کار قرار داشته است. شخصیت بوبا فت از زمان معرفی‌اش در دنیای جنگ ستارگان، یکی از محبوب‌ترین کاراکترهای این مجموعه فیلم بوده است. او با لباس‌های جذاب و رفتار سرد خود در فیلم جنگ ستارگان: امپراتوری ضربه متقابل می‌زند (Star Wars: The Empire Strikes Back) و فیلم جنگ ستارگان: بازگشت جدای (Star Wars: Return of the Jedi) توانسته مخاطبان را مجذوب خود نماید.

او در طی این دو فیلم، حضور بسیار کوتاهی داشته است و دیالوگ‌های او نیز بسیار اندک بوده است. به کاراکتر بوبا فت بعدا در رمان‌های جنگ ستارگان پرداخته شد و داستان پس‌زمینه او بازگو شد. در ادامه نیز، کلیت فرقه خاص ماندلورین در سریال ماندلورین (The Mandalorian) به تصویر کشیده شد.

برای سال‌های بسیاری بوده که شایعاتی در مورد ساخت فیلمی نسخه فرعی بر اساس کاراکتر بوبا فت وجود داشته است. با این حال، این شایعات هیچگاه به حقیقت نپیوستند. با این حال، در صحنه پساتیتراژ فصل دوم سریال ماندلورین، اعلام شد که سریالی بر اساس کاراکتر بوبا فت ساخته خواهد شد.

اتفاقات سریال کتاب بوبا فت، درست پس از همان صحنه پساتیتراژ رخ خواهد داد. در این سریال، بوبا فت با بازی تمورا موریسون (Temuera Morrison) به همراه جایزه بگیر دیگری به نام فنک شاند با بازی مینگ نا ون (Ming-Na Wen)، شخصی به نام بیب فورتونا را می‌کشند و مکان و قلمرویی که قبلا در اختیار جابا هات بوده است را در اختیار می‌گیرند. به نظر می‌رسد که فصل اول سریال قرار است تلاش‌های بوبا فت برای برقرار کردن نظم در این دنیای زیر زمینی و جنایی را به تصویر بکشد.

کمپانی دیزنی پلاس به دنبال موفقیت سریال ماندلورین، قصد ساخت چندین نسخه فرعی بر اساس آن را داشته بود و سریال کتاب بوبا فت، اولین سریال نسخه فرعی از سریال ماندلورین و دومین سریال اکشن زنده از مجموعه جنگ ستارگان به شمار می‌رود. از جمله دیگر سریال‌های در حال توسعه از مجموعه جنگ ستارگان می‌توان به سریال آندور (Andor)، پیش‌درآمدی برای فیلم سرکش یک (Rogue One) اشاره کرد.

دیگر سریال‌ها نیز شامل سریال اوبی وان کنوبی (Obi-Wan Kenobi)، سریال لندو (Lando) و آکولیت (The Acolyte) است. علاوه بر این، فصل‌های بعدی سریال انیمیشنی بد بچ (The Bad Batch) و ماندلورین نیز ساخته خواهد شد.

منبع: ورج

DARKSIRENmeysambSpider-Mah04Shougo MakishimaMahyarMsm

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • SSrM گفت:

  فک کنم باید بعد ده سال بزارم برم ، همش شده اخبار سینما

  DARKSIRENPS1_1994
 • saman گفت:

  چقدر سریال داره از جنگ ستارگان میاد.
  برای این خیلی هایپم.

  Black Knight
  • Black Knight گفت:

   قشنگ خوراک خودته 😂

   saman